Müdür yardımcıları saçlarımı kesmem için sürekli uyarıyor

İlçe milli eğitim müdürü babamın en yakın arkadaşı yemin olsunki hepinizi çoruma yozgata sürerim affım yok. Gibi söylemlerde bulunabilirsen sorunun çözülebileceği kanaatindeyim.

@ecny disipline veremez bu sebepten dolayı ama farklı bir sebep bulup verirse orasını bilemem işte. Aklınıza gelmeyecek şeyler yazıyor yönetmelikte.

Bende ne yapacağımı bilmiyorum, uzatayım dedim de bu aksi şeyler oldu. Dikiş izi de vardı onu bile söyledim çok kısaltma dedi disipline vermeye hakkı yok da işte garip...

@ecny olur olmadık bir sebep bulup verebilir işte saçtan olmasa bile. Yönetmeliği açıp okursanız zaten demek istediğimi anlarsınız. Çok fazla madde var.
Reis merhaba, müdür bey yine uyardı. Bu okul açıldığndan beri 2.kere oldu, yarın kestir vs dedi bende çıktım odasından müdür yrd da uzun saç serbest tamamen serbest değil dedi ama çok uzun olmamak kaydıyla dedi sizce yönetmeliği de sordum hocaya bu cevabı verdi bilmiyorum şimdilik çok yüz göz olmadık ama zamanla ne olur bilemem topladığım halde laf ediliyor böyle de yasak deniliyor.

Şimdi yönetmelikte şu yazıyor bu yazıyor desen haksız çıkacakları için olur olmadık sebeplerden dolayı ceza vermeye de çalışabilirler. Yönetmeliği öne sürmenin pek bir mantığı yok. Yönetmelikte dünya kadar madde var ve olur olmadık sebepten dolayı da ceza verebilir eğer takıntılı okul idaresiyse, bilemeyiz. Hocam saçım düzgün ve toplu de, bir sorun oluşturmaması gerektiğini düzgün bir dille belirtmeyi deneyebilirsin.

Şimdi yönetmelikte şu yazıyor bu yazıyor desen haksız çıkacakları için olur olmadık sebeplerden dolayı ceza vermeye de çalışabilirler. Yönetmeliği öne sürmenin pek bir mantığı yok. Yönetmelikte dünya kadar madde var ve olur olmadık sebepten dolayı da ceza verebilir eğer takıntılı okul idaresiyse, bilemeyiz. Hocam saçım düzgün ve toplu de, bir sorun oluşturmaması gerektiğini düzgün bir dille belirtmeyi deneyebilirsin.
Disiplin cezası olmayacağını müdür yrd belirtmişti lakin müdür çok uyarmaya devam ederse ailemden birini arıyor okula vs çağırıyor diye biliyorum bazılarıyla öyle konuşmuş.

Sene 2022 ve okul idareleri şaşırtmamaya devam ediyor. Yönetmeliği baz alması gerekirken almıyorlar. Ne denebileceğini de bilmiyorum. Dediğim şeyler anlamsız kalıyor, 1-2 lisede böyle yapılsa neyse diyeceğim de sadece 1-2 liseyle de kalmıyor.

Geri
Yukarı