Mühendislik için bilgisayar önerisi

Bütçe
20000

tranqela

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu sene Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümüne gideceğim. Bir bilgisayar bakıyorum. Lenovo IdeaPad 3 RTX 3060 MacBook Pro bu iki bilgisayar arasında kaldım. Oyun oynamıyorum. Genelde çok dizi izliyorum. Mühendislik için kullanacağım uygulamalarda MacBook bana çok sorun çıkartır mı?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bu sene Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümüne gideceğim. Bir bilgisayar bakıyorum. Lenovo IdeaPad 3 RTX 3060 MacBook Pro bu iki bilgisayar arasında kaldım. Oyun oynamıyorum. Genelde çok dizi istiyorum. Mühendislik için kullanacağım uygulamalarda MacBook bana çok sorun çıkartır mı?
Taşınabilirliğe önem veriyorsanız,oyunla işiniz yoksa MacBook sorun çıkarmaz. Ancak Xcode için 8 GB ram biraz yetersiz kalıyor üst düzey projelerde.

Taşınabilirliğe önem veriyorsanız,oyunla işiniz yoksa MacBook sorun çıkarmaz. Ancak Xcode için 8 GB ram biraz yetersiz kalıyor üst düzey projelerde.
Taşınabilirliğe önem veriyorum biraz ama macbook için AutoCad gibi uygulamalarda sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. 3060 lı bir laptop için de Lenovonun fiyatı bana uygun geldi.

Geri
Yukarı