Mühendislik için laptop veya tablet önerisi

Mirzaep

Hectopat
Merhaba, yeni bir elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Çevremde ve sosyal medyada sürekli defter yerine tablet veya laptop daha iyi, notları dijitalde tutmak daha mantıklı gibi tavsiyeler görüyorum. Önerebileceğiniz tabletler veya dizüstü bilgisayarlar nelerdir? Ayrıca After Effects ve Premiere Pro işleriyle de uğraştığım için tablet bilgisayar olarak ASUS ROG Flow Z13 düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayar ile çok daha hızlı yazdığım için ben bilgisayar tercih etmiştim yazılım mühendisliğinde laptop olmazsa olmaz e-e mühendisliği için gerekli mi bilmiyorum ama yüksek ihtimal gerekli olan kısımlar vardır bana sorarsanız laptop almalısınız

Bilgisayar ile çok daha hızlı yazdığım için ben bilgisayar tercih etmiştim yazılım mühendisliğinde laptop olmazsa olmaz e-e mühendisliği için gerekli mi bilmiyorum ama yüksek ihtimal gerekli olan kısımlar vardır bana sorarsanız laptop almalısınız.

Nasıl bir laptop önerirsiniz hocam?

Ben iş için kullancağım için şatafatlı laptoplardan kaçındım ama F/P olarak Victus serini önerebilirim

Geri
Yukarı