Mühendislik programları + oyun için laptop önerisi

Vay be, oradan buradan gördüğü şeyleri anlatmaya gelen biri daha. Galiba bu arkadaşa Monster vurgun falan yapmış olmalı böyle yaptığına göre 🙃

Fiyat performans ürünleri yapıyorlar. İstatistiğe bakarsan da çok kötü değiller. Neyse o. Böyle eleştirmeniz yanlış bence.

500 TL arttırma şansınız var mı?

Olabilir evet
Bilinen markalardan almak isterseniz MSI Gaming'de en çok bilinen marka. Diğer markalarda aynı fiyata daha yüksek sistemler bulabilirsin ama sorun çıkma ihtimalini azaltmak istiyorsan MSI en iyi seçenek. Ama kesin olarak sorun çıkmaz diye bir şey yok. :)

Nasıl sizce MSI laptop

Birader boş konuşma. Adam akıllı söyleyecek bir şeyin varsa söyle. Monster'ın teknik servisinin Google yorumlarına baktım sorun yaşayan az kişi var. Şikayetvar'a girdim sorunların %98 'ine hızlı bir şekilde dönüş yapılmış. Kendi Monster Laptop'una bir şey yapmışsın kullanıcı hatası ile geri gönderilip bu kadar kin tutmuşsun.

Hayatımda bir kez bile Monster kullanmadım. Çevremden gördüklerimi ve bildiklerimi size aktardım. Çok az kişi mi var? Şaka mısınız birader? %98 dönüş yapılınca ne oluyor? Çözülmüş mü bütün sorunları? Sen şimdi para da almışsındır🤣.Kendin kullandın mı bilmiyorum ama sen cidden tam bir fanboysun. Değerli vaktimi senin gibi fanboylara değil de daha verimli şeylere harcamaya çalışıyorum ama bulaşıyorum senin gibilerine.

@Arda Demirkıran yarım saatte sadece kızgın mı attın? Uğraşamam gece gece senle hadi yoluna.

Siz demediniz mi emojilerden beğeni kazanıyorum diye? Alın size beğeni, niye bu kadar rahatsız oldunuz? Cidden hiçbir şey bilmeden sadece donanımına bakıp burada arkasına da iki fanboy alıp yalanları söylemek kolaydır. Donanımdan başka onlarca şey en az donanım kadar önemlidir. Şimdi ısıtıcınızla beraber forumda Monster savunmaya devam. Hadi Monster'ına hadi koyul.

Bu laptop RTX kullanmayacaksanız çok güçlü bir laptop. İşinizi çok rahat görür. Ama RTX lazım diyorsanız aynı fiyata diğer markalarda bulabilirsiniz. Tulpar T5 V20.1.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Tercih sizin dediğim gibi. Yönlendirme yapmak istemem.

Monster’ın teknik desteği biraz kötü diye duydum, ayrıca ürünleri de YÜKSEK ihtimal sorunlu çıkıyormuş. İki seçeneğiniz varsa kesinlikle birincisini seçin. Ramin önemi yok takarsınız bir tane daha.
Bende aynı fikirdeyim bende laptop alacağım ve Asus Tuf serisi bir cihazı düşünüyorum. Tuf alıp ram ekleme planı daha iyi olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı