Mükremin gezgin olayı

Adını az önce sizden öğrendim.

Bu yaratığı( adam da diyemedim kadın da, cinsiyetinin bilgi sahibi değilim.) İzleyip mental sağlığı bozulacak geri zekalıları aslında toparlayıp kısırlaştırmak gerek. Yeni nesillere gerizekalılık genlerini aktarmasınlar.

Asıl böyle yaratıkları toplayıp sınır dışı etmeleri gerek.

Gitsin Amerika'da yapsın ne yapıyorsa, Türkiye'de toplum ahlakı diye bir şey var, homofobiksiniz diyerek bizi kandıramazsınız, evinde git nerenden alıyorsan al gelip toplumun içinde "ben gayım" diye bağırma adamı pişman ederler.

Ülkede gerçek LGBT bireyleri aşırı derecede linçe ve ötekileştirmeye maruz kalırken bunlar gibi prim kasmak için böyle davranan insanların milyonlarca destekçisinin olduğunu görmek. Kucağındaki çocuğa üzülüyorum.

Tutuklanıp içeri atılması lazım insanların mental sağlığıyla oynmaya hakkı yok.
İnsanlar izlemese mesela? 🤔

Bu mu sınır dışı edilsin Afganlar/Pakiler mi diye sorsalar Afganlar/Pakiler derim. Bundan çok daha önemli gündemlerimiz var.

Devlet tarafından imha edilmesi lazım. Takipçilerinin %70'inin parayla satın alınan bot olduğunu düşünüyorum. Keşfete çok düşüyor ve izlenme sayısı fazla diye belli olmuyor. Belli bir cahil kesim yüzünden sürekli keşfete düşüyor herkes dayanamayıp yazıyor sövüyor popülerlik artıyor. TikTok algoritmasını Çinliler çok iyi yapmış.

Bu mu sınır dışı edilsin Afganlar/Pakiler mi diye sorsalar Afganlar/Pakiler derim. Bundan çok daha önemli gündemlerimiz var.

Öyle tabii de sen ne yaparsan yap insanlar bunları sırf meraktan da olsa yine de izleyecek buna engel olamayız fişini komple çekmek lazım.
Bu mu sınır dışı edilsin Afganlar/Pakiler mi diye sorsalar Afganlar/Pakiler derim.
Ben ikisi de derim.

Bizim okulda bayağı popüler." Mükremin e dava açmışlar, Mükremin in babası olarak seni de istiyorlar" diye şakası var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Biz izlemesek bile çocuklar her türlü maruz kalıyorlar bunu hepimiz biliyoruz çocukların akıllarında böyle şeyler oturtmak tehlikeli çocuk böyle bir şey olmayacağını bilse bile kötü etkilenir.

Bu konu şu anda Twitter'de.
Bir de işin şaşırtıcı tarafı TikTok platformunda 1.3 m takipçisi var.
İstanbul cumhuriyet başsavcılığı soruşturma başlatmış. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kadınlar üzerinden prim kasmaya çalışan bir dangalak ve onu koruyan gerizekalılar. Adamın hamilelik olayı yalan, amacı da sırf prim. Bunu destekleyen kişileri görünce umarım hiçbir zaman bunların durumuna düşmem diyorum kendi kendime.

Yeni konular

Geri
Yukarı