Mültecileri neden hala ülkemizde tutuyoruz?

Ben bir ön görüde bulunmak istiyorum. İleride neden ermeniler gibi suriyelilerle sorun yaşamayalım? Onları kendi ülkelerine göndermeye çalıştığımız zaman bize isyan çıkarmaları olası.

Kimse kimseye boşu boşuna yardım etmez. Hükümet o kadar da akılsız değil. Etrafımızda ki devletlerin hepsi yok olup gidiyor. Suriye'yi kurtarmaya çalışıyoruz. Sıra bize de gelecek yoksa. Hem orada çok fazla petrol var, onları alıyoruz.

Ohooo dostum petrolü alan Akdeniz'i geçti 😂 bize de mülteciler kaldı.

İleri de oy kullanacaklar, bırakılır mı?
Kimse kimseye boşu boşuna yardım etmez. Hükümet o kadar da akılsız değil. Etrafımızda ki devletlerin hepsi yok olup gidiyor. Suriye'yi kurtarmaya çalışıyoruz. Sıra bize de gelecek yoksa. Hem orada çok fazla petrol var, onları alıyoruz.
Sence Amerika bize bırakır mı petrolu?

Son düzenleme:
Ohooo dostum petrolü alan Akdeniz'i geçti 😂 bize de mülteciler kaldı.

Oradaki petrol zor biter. Dediğin gibi zaten herkes sömürdü orayı. Biz kendimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Komik gibi gelecek ama Amerika, İsrail, Rusya gibi devletler biz gibi, Suriye gibi devletleri bitirmeye çalışıyor.

Petrol mu alıyoruz? Bir haftadır bu kadar komik bir şey duymamıştım. Yazdığınız şeyler tamamen vicdana dayalı düşünmenin sonucu ortaya çıkan düşünceler. 15 20 sene içerisinde kontrolsüzce artan mülteci nufusu ile daha şimdiden iliklerimize kadar hissettiğimiz kültür çakışmasını o zaman nasıl bir hal alacağını aklı ve mantığı olan herkes kurgulayabilir.

Son düzenleme:
Petrol mu alıyoruz? Bir aydır bu kadar komik bir şey duymamıştım. Yazdığınız şeyler tamamen vicdana dayalı düşünmenin sonucu ortaya çıkan düşünceler. 15 20 sene içerisinde kontrolsüzce artan mülteci nufusu ile daha şimdiden iliklerimize kadar hissettiğimiz kültür çakışmasını o zaman nasıl bir hal alacağını aklı ve mantığı olan herkes kurgulayabilir.

Dediğiniz doğru. Ben zaten böyle bir şey olmayacak demedim. Bizde kendimizi kurtarmaya çalışıyoruz ama olmayacak.

Geri
Yukarı