Müslüman olmadığım için okulda dışlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailemin haberi elbette var. Onlar da bu tür insanların umursanmaması gerektiğini, bunların gelip geçici olduğunu söylemişti...

• Beğen
İfadeler: acv
Ortaokulda dini inancını açarak yürek yemiş olma ihtimalin var :D

Dalga geçerler tabii. Kafası basmayan, andaval bir sürü insan var. Dalga geçmeleri için din gibi bir meseleye de gerek yok. Kendilerinden olmayanı hor görme alışkanlıkları var.

Senin sorunun bunun gibi insanlar ile olmasın.

Dini görüşlerin en azından benim yaptığım gibi liseye kadar saklanmasını tercih ederim ben. Çoluk çocuğa felsefi düşünceler anlattığınız zaman fantezi yapmış sayılıyorsunuz zira.

Konu sahibinin profil bilgilerinde yer ismi olarak Konya yazılı olduğundan hareketle olayın Konya'da gerçekleştiği zannında bulunarak yorum yapan arkadaşlardan bir Konyalı olarak özür bekliyorum...
Bakalım ne kadar erdemlisiniz...

Ailemin haberi elbette var. Onlar da bu tür insanların umursanmaması gerektiğini, bunların gelip geçici olduğunu söylemişti...
Okulda bir öğretmen ile görüş. İnancını belirt. Durumu anlat. İnancını değiştirmeyeceğini söyle. Belki yardım eder. Adam da çocuklar gibi ise o okul sana göre değil. (Çok bir şey söyleyemeyeceğim, sonra konu siyasetçilerin kavgası gibi oluyor.)
Söyle onlara :
" İslam dini barış dini değil miydi? Hoşgörü dini değil miydi? "
Ne diyecekler bakalım?

Ha yeni gördüm bazıları da buradaymış. Çocuk ben dinimin arkasındayım, bana destek çıkın demiyor, haberiniz olsun.

Konu sahibinin profil bilgilerinde yer ismi olarak Konya yazılı olduğundan hareketle olayın Konya'da gerçekleştiği zannında bulunarak yorum yapan arkadaşlardan bir Konyalı olarak özür bekliyorum...
Kusura bakmayın ama Konya okullarını gezmiş olarak söylüyorum öğrenciler havalı olmaya çalışan zavallılar gibi gözüküyordu.

Konya yobazlığıyla tanınmışsa bizim suçumuz ne? Konya'daki gizli uzay üssünde göklerde görünmeyen savaş uçağımız yapıldı da biz mi reklamını yapmadık. Öyle tanınsaydı madem.

Ya da ben savaşacağım dersen sen de onlara dinlerinin kökenini anlatabilirsin. Seni aşağılamaya çalışanı sen aslında yerin dibine gömebilirsin. Tabi altyapın varsa.

Taktik ver bakalım yakışıklı. Nasıl yapacağız o işi?

• Beğen
İfadeler: acv
Taktik ver bakalım yakışıklı. Nasıl yapacağız o işi?

[emoji57] Technopat siyonizm kolları

IMG_5289.jpg

Kusura bakmayın ama Konya okullarını gezmiş olarak söylüyorum öğrenciler havalı olmaya çalışan zavallılar gibi gözüküyordu.

Gezmiş olmaktan kastınız nedir? Bu olayla bağlantısı nedir?
Türkiye'de dünya standartlarının üstünde bir eğitim var da Konya mı geride kalıyor?

Konya yobazlığıyla tanınmışsa bizim suçumuz ne? Konya'daki gizli uzay üssünde göklerde görünmeyen savaş uçağımız yapıldı da biz mi reklamını yapmadık. Öyle tanınsaydı madem.

Yobazlığın ölçüsü ne ki?
Olay Ankara'da olmuş ama onlar yobaz olmuyorlar. Ankara'ya da tek laf eden yok, niye?
Başka şehirlerde gizli uzay üssü falan mı gördünüz? :)
Çocukça cevaplar bunlar...

Öğrenci olarak bütün okullara ziyarete gittim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı