Müzik sesinden rahatsız olmaya başlamak

tamerlan0

Decapat
Daha fazla  
Kimin ne dinlediği beni ilgilendirmiyor. İster müzik ister vokal olsun ancak, çalıştığım yerin karşı tarafındaki komşum Allah'ın her günü müziği köklüyor. Artık çok rahatsız olmaya başladım, hani kendisi için dinlese tamam diyeceğim de ticaret binasında sadece bu müziği abartılı şekilde okutuyor. Aramız iyi selam sağ ol var ama yan komşularda kaç kere söyledi şu müziğin sesini kıs diye ben söylemek istemiyorum kaba olurum tutamam kendimi. Bir iki kere wifislax ile handshake atıp bağlantılarını kestim internetten ancak internet gittiğinde bu sefer de mobil veriyi açıp devam ettiriyor. 2.5 yıldır aynı durumdan muzdaribim. Kulaklık takmak ile olmuyor müşteri geliyor duyamıyorum yan tarafta bunu örnek alarak gaza gelip oda müziğin sesini artırıyor. Bluetooth speaker bağlantılarını kesecek yazılım var mı varsa nasıl temin edebilirim?

Yüz yüze konuşmaya ne dersin? Git insan gibi derdini anlat. Eğer laftan anlamayan yobazın biriyse gider şikayetçi olursun kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok.

Geri
Yukarı