Muhabbet kuşu için kuş kumu önerisi

Ben Garden Mix'i kullanıyorum. Kalitelidir. Alabilirsiniz hocam.
Benim kuşum kuş kumundan hiç yemiyor ne yapmam gerek.
Kuş kumunu yemliğin içine koymayın hocam. Kumlar dipte kalır. Ek olarak bir suluğun içine veya ek bir yemliğin içine kuş kumunu koyun. İhtiyacı olduğunda yer zaten.

Ben Garden Mix'i kullanıyorum. Kalitelidir. Alabilirsiniz hocam.

Kuş kumunu yemliğin içine koymayın hocam. Kumlar dipte kalır. Ek olarak bir suluğun içine veya ek bir yemliğin içine kuş kumunu koyun. İhtiyacı olduğunda yer zaten.
Hocam artık neden Petshoplar Versele-Laga, Vitakraft gibi markaların ürünlerini satmıyorlar. Sadece internet üzerinde var. Bende alırken Garden Mix alacaktım ama Quik ve Gold Wings vardı ellerinde.

Hocam artık neden Petshoplar Versele-Laga, Vitakraft gibi markaların ürünlerini satmıyorlar. Sadece internet üzerinde var. Bende alırken Garden Mix alacaktım ama Quik ve Gold Wings vardı ellerinde.
İnanın bilmiyorum hocam. Bende anlamıyorum neden bu kaliteli markalar satılmıyor. Genellikle adı sanı bilinmemiş kalitesiz markaları satıyorlar. Mantıklı mı bilmem pahalı olduğundan dolayı alan mı olmuyor o yüzden ellerinde kaldığı için mi satmıyorlar bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• 16025004943153677109008737286866.jpg
    16025004943153677109008737286866.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 198

Ben garden Mix'i kullanıyorum. Kalitelidir. Alabilirsiniz hocam.

Hocam iyi akşamlar benim kuş kumum ince taneli beyaz grit değil benim kuş içindeki buyük taneleri seviyor gritli olanı alıp şu anki kumumla karistirip versem olur mu?

Geri
Yukarı