Muhabbet kuşumun boynu kapıya sıkıştı

Hocam hala hayvan beslemek istiyorsanız kedi alabilirsiniz. Kuş gibi hastalanınca hemen ölmez.

Hocam kedi daha kötü olur gibi. Yanlış anlamayın fakat kuşlar biraz akılsız. Yani sadece uçuyorlar yemek yiyorlar sahibine fazla sadık olmuyorlar. Benim kuşum yine parmağıma konuyordu omzuma geliyordu fakat bir kedi geliyor kedi kucağınıza çıkıyor sadık oluyor köpek size saldırana saldırıyor gibi kedi köpek ölse acısı çok daha fazla olur. Biraz önce toprağa gömdüm.

Hocam kedi daha kötü olur gibi. Yanlış anlamayın fakat kuşlar biraz akılsız. Yani sadece uçuyorlar yemek yiyorlar sahibine fazla sadık olmuyorlar. Benim kuşum yine parmağıma konuyordu omzuma geliyordu fakat bir kedi geliyor kedi kucağınıza çıkıyor sadık oluyor köpek size saldırana saldırıyor gibi kedi köpek ölse acısı çok daha fazla olur. Biraz önce toprağa gömdüm.
İyi bakarsanız genelde 8 10 sene gibi yaşarlar ama.

En iyi ve profesyonelce seçenek veterinere götürmektir. Veteriner ne yapılması gerekiyorsa yapsın, gerekirse röntgen falan yapsın ama yine de baktırın hocam garanti olsun yazık hayvana. Geçmiş olsun.

Yardım etmeye çalışan herkese tekrardan teşekkür ediyorum. 4 yıllık arkadaşım az önce gözlerimin önünde hayata veda etti.
Başınız Sağ olsun Hocam

Kuşum peşimden geliyormuş ben de kapıyı kendime doğru hafif çekip bırakmıştım. Kuş da kapının üstüne konmuş aşağı doğru eğiliyormuş sanırım kapıda hafifte olsa araya kıstırınca kuş bağırdı hemen açtım kapıyı 2 saniye kapının üstünde durdu sonra yere düştü. Gözleri kısıktı paniğe kapıldım onu çok seviyorum ve gitmesini istemiyorum. Şu an tüneyebiliyor fakat gözleri çok kısık ve yem yemiyor, tüyleri kabarık ne yapacağım?

Hocam bir veterinere götürmeniz daha doğru olmaz mı?

Yardım etmeye çalışan herkese tekrardan teşekkür ediyorum. 4 yıllık arkadaşım az önce gözlerimin önünde hayata veda etti.

:( başınız sağ olsun hocam.

Geri
Yukarı