Muhabbet kuşumun boynu kapıya sıkıştı

Veterinerler neden böyle bir şey yapıyor.

Ülkede en çok beslenen hayvan aslında. Onlarda haklı uğraşsa para isteyecek, ben kuşu 50 liraya aldım zaten diyecek adam çok. Ayrıca kuşlarda bildiğim kadarıyla küçük olduklarından çok işlem yapamıyorlar.

Ülkede en çok beslenen hayvan aslında. Onlarda haklı uğraşsa para isteyecek, ben kuşu 50 liraya aldım zaten diyecek adam çok. Ayrıca kuşlarda bildiğim kadarıyla küçük olduklarından çok işlem yapamıyorlar.

Keşke veterinerlerde hastaneler gibi olup para alınmasaydı ve maaşlarını devlet verseydi sırf bu yüzden hayvan besleyemiyorum.

Maalesef ülkede hemster, muhabbet kuşuna bakan veteriner bulmak çok zor. Eskiden hemster besliyordum, tümörü vardı ve pek çok veteriner gezdim. Hiçbiri hemstera bakmamıştı. Zar zor bir veteriner buldum da son saatlerinde acı çekmesin diye ilaç bulabilmiştim. Bu konu direkt bana küçük dostumun ölümünü hatırlattı. Üzgünüm. Şu an bende muhabbet kuşu besliyorum ve kuşu aldığım pet shop sahibi olmasa böyle küçük hayvanlara bir şey olunca gösterecek kimse yok.

Bro kaç yaşındasın? Kuşun kafasını kapıya sıkıştırıp veterinere götürmemen yaşının küçük olduğu izlenimini uyandırdı. Konuyu dün açmışsın neden bugün veterinere götürmüyorsun?

İyi misin sen? Dün 23:36 da konu açmışım kuş öbür gün saat 1E doğru ölmüş. Gecenin 12'si belediye otobüsüne binip çaktırmadan veterinere bile gitmek istedim üstümü giydim sonra kuş kötü oldu. Bende yanında duruyım dedim. Belediye otobüsleri Konya turu yapıyor zaten nasıl ne ara ulaşsın? Kuşum ölmüş sen yaşımı sorguluyorsun.

Geri
Yukarı