Muharrem İnce kazanabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muharrem İnce'ye destek veriyorum ama ilk turu bile kazanamaz. En azından ilk turda Akp'nin oyları toplamasını engelliyor bu arada bana göre şu an en iyi aday Muharrem İnce.

Son zamanlarda iyice cıvıttı. En fazla %10 alır diyordum ama artık maks %4 diyorum. Sürekli gereksiz dans etmesi, kadrosu olmaması ve ifşa edilen telefon konuşmasını gördükten sonra güvenimi kaybettirdi. Sözde halkı düşünüyor gibi geliyor artık.
Telefon görüşmesi 2018'de de vardı. O zaman kimi destekliyordunuz? Merak ettim açıkçası.

Son zamanlarda iyice cıvıttı. En fazla %10 alır diyordum ama artık maks %4 diyorum. Sürekli gereksiz dans etmesi, kadrosu olmaması ve ifşa edilen telefon konuşmasını gördükten sonra güvenimi kaybettirdi. Sözde halkı düşünüyor gibi geliyor artık.
İfşa edilen görüşmelerine inanan var mı? Sadece küfür ettiği arama kaydı doğru, onu da kendisi doğruladı. Bunun için oy değiştirecek var mı?

Telefon görüşmesi 2018'de de vardı. O zaman kimi destekliyordunuz? Merak ettim açıkçası.
Hiç kimseyi desteklemiyordum.

İfşa edilen görüşmelerine inanan var mı? Sadece küfür ettiği arama kaydı doğru, onu da kendisi doğruladı. Bunun için oy değiştirecek var mı?
Çok temiz biri olmadığını söyledim sadece. Zaten kazanamayacağıda bir gerçek. Kimin kime oy verdiği umrumda değil. Sonuçta kendi düşüncesi.

Kazanamaz. İnternetteki insanların abartmasından ibaret. Aynı şey Ümit Özdağ için de deniyordu işte şu oyu alır şöyle kazanır şimdiden anketlerde şöyle oyu var diye ama ne oldu? Adam fıss diye kayboldu ortadan. Aynısı şu an İnce için de oluyor. Gerçekçi ve ciddi olun arkadaşlar. Adam kazanamaz. Maksimum alacağı oy belki %2 ya da 3 falandır. Şahsen de kazanma potansiyeli olan bir partiye oyumu verip heba edecek değilim. Kaldı ki ülkenin başına şu anki iktidardan daha kötüsü gelemez zorlasanız da. Biraz ds Kılıçdaroğlunu deneyelim yapamazsa göndeririz. Onlardan daha kötü olacak halleri yok.

Arkadaşlar malum seçimler yaklaşıyor. Şu an tek seçenek özdağ veya ince. Siyaseti biliyorum fakat bu 6'lı masa dışındakilere pek hakim değilim. Şimdi iyi, zafer ve memleket partisi ittifak olup bir kişi mi çıkaracaklar yoksa ayrı ayrı mı? Muhtemelen bu 3'ünden en iyi aday muharrem ince çıkar gibi, peki bu ince RTE'ye rakip olabilir mi? Vaatlerini okudum ve açık mikrofondaki bölümünü izledim ve dedikleri "eğer reşit olsaydım kesinlikle bu adama verirdim" dedirtti. Sizce 3'lü ittifak olur mu? Muharrem ince güzel bir rakip mi Erdoğan'a karşı?

Hayır. Yeterli bir cevap olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar konuyu açtığım tarihe iyi bakmanızı ve o zamanın görüşleri neyse ona göre yargılamanızı istiyorum. Şuan bende buna ihtimal vermiyorum boşuna yükselmeyin. Boş boş yorumlar atmayın. Konu 2 ay öncenindi oldu bitti. Fikirlerinizi karşının alınmayacağı şekilde deyin, düzgün konuşun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı