musallat.exe virüsü sonrası video açılmıyor

Recovery programından kaynaklanan bir sorun daha doğrusu çok dosya kopyala yapıştır yapılan cihazlarda recovery programları böyle sorunlara yol açıyor tam okunamadığından sanırım.Usb belleği biçimlendirmediyseniz cihazın içine girip sol üstten Görünüm > Seçenekler > Klasör ve arama seçeneklerini değiştir ögesini seçin. Ardından görünüme tıklayıp Gizli dosya ve klasörleri göster tikini aktif edin az daha alta inip korunan işletim sistemi dosyalarını gizle kısmındaki tiki kaldırıp uygula ya tıklayın.Gizli dosyalar gelecektir. Hiç birşey yapmadan güncel bir virüs programıyla usb cihazınızı taratın.Herhangi bir virüs programının 15-30 günlük deneme sürümüyle işinizi halledip daha sonra silebilirsiniz.Daha sonra Gizli klasör ve dosyaları sağ tıklayıp öznitelikler kısmından gizli kısmını kaldırabilir veya başka yere taşıyıp kopyalayabilirsiniz.Tavsiyem dosyaları virüs taramasından sonra yeni bir klasör açarak gizli olanlar varsa düzelttikten sonra bilgisayara kopyalayıp o şekilde kullanmaya çalışmanız ben bu şekilde halletmiştim.Umarım yardımcı olur.İyi geceler.

'musallat.exe' virüsü ne tür bir virüs bilmiyorum ama belki yardımcı olur. Bu virüs solucan özelliğine sahip ise videoların o kısmı silinmiş olabilir. Biliyorsunuz Windows belgeleri silmez üstüne yazar acaba o şekilde videonun bir kısmının üstüne yazılmış olabilir mi yeni bilgileriniz veya o solucanın?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Galiba kurtaramıyacagım.
Recovery programından kaynaklanan bir sorun daha doğrusu çok dosya kopyala yapıştır yapılan cihazlarda Recovery programları böyle sorunlara yol açıyor tam okunamadığından sanırım. USB belleği biçimlendirmediyseniz cihazın içine girip sol üstten görünüm > seçenekler > klasör ve arama seçeneklerini değiştir ögesini seçin. Ardından görünüme tıklayıp gizli dosya ve klasörleri göster tikini aktif edin az daha alta inip korunan işletim sistemi dosyalarını gizle kısmındaki tiki kaldırıp uygula ya tıklayın. Gizli dosyalar gelecektir. Hiçbir şey yapmadan güncel bir virüs programıyla USB cihazınızı taratın. Herhangi bir virüs programının 15-30 günlük deneme sürümüyle işinizi halledip daha sonra silebilirsiniz. Daha sonra gizli klasör ve dosyaları sağ tıklayıp öznitelikler kısmından gizli kısmını kaldırabilir veya başka yere taşıyıp kopyalayabilirsiniz. Tavsiyem dosyaları virüs taramasından sonra yeni bir klasör açarak gizli olanlar varsa düzelttikten sonra bilgisayara kopyalayıp o şekilde kullanmaya çalışmanız ben bu şekilde halletmiştim. Umarım yardımcı olur. İyi geceler.

Hemen deneyecegim çok sağ olun.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Galiba kurtaramıyacagım.
Alıntıladığım mesajı da denemekte fayda var direk vazgeçmeyin.
Recovery programından kaynaklanan bir sorun daha doğrusu çok dosya kopyala yapıştır yapılan cihazlarda recovery programları böyle sorunlara yol açıyor tam okunamadığından sanırım.Usb belleği biçimlendirmediyseniz cihazın içine girip sol üstten Görünüm > Seçenekler > Klasör ve arama seçeneklerini değiştir ögesini seçin. Ardından görünüme tıklayıp Gizli dosya ve klasörleri göster tikini aktif edin az daha alta inip korunan işletim sistemi dosyalarını gizle kısmındaki tiki kaldırıp uygula ya tıklayın.Gizli dosyalar gelecektir. Hiç birşey yapmadan güncel bir virüs programıyla usb cihazınızı taratın.Herhangi bir virüs programının 15-30 günlük deneme sürümüyle işinizi halledip daha sonra silebilirsiniz.Daha sonra Gizli klasör ve dosyaları sağ tıklayıp öznitelikler kısmından gizli kısmını kaldırabilir veya başka yere taşıyıp kopyalayabilirsiniz.Tavsiyem dosyaları virüs taramasından sonra yeni bir klasör açarak gizli olanlar varsa düzelttikten sonra bilgisayara kopyalayıp o şekilde kullanmaya çalışmanız ben bu şekilde halletmiştim.Umarım yardımcı olur.İyi geceler.

Zararlıyı önce sistemden temizle tamamen.

Belleğe hiçbir şey kesinlikle yazma. Belleklerde dosya kurtarmada bana göre en başarılı programlardan biri olan File Scavenger'i dene.

Ayrıca dediğim programı uyguladınız mı? Dediğim gibi Musallat genelde dosyalara zarar vermez.

Arkadaşlar çok sağ olun sizin sayenizde şu illetten kurtuldum videoları izleyince gözüm dolmadı değil çok sağ olun hepinize bir begeni şart.
Konuya yardımcı olarak girmemiştim ama mesajı görünce adına mutlu oldum, silinen fotoğraflarımı geri döndürünce aynı duyguları yaşamıştım. Gözünüz aydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı