musallat.exe virüsü sonrası video açılmıyor

Sorununuzun çözüldüğüne mutlu oldum fakat şunu belirtmek istedim. Musallat.exe hiçbir türlü USB içerisindeki verilere zarar vermez. Sadece kendini kopyalayan gıcık edici bir virüstür.

AV kullanmamanın zararları :) Bahsedilen zararlı denildiği gibi zarar vermez saçma işlemler yapmışsınız, bunun sonucu kendiniz dosyaları bozmuşsunuz. Zararlı kendiniz oluyorsunuz bu durumda :) Zaten Dünya'ya insandan daha çok zarar veren bir canlı yok.

Av kullanmamanın zararları :) bahsedilen zararlı denildiği gibi zarar vermez saçma işlemler yapmışsınız, bunun sonucu kendiniz dosyaları bozmuşsunuz. Zararlı kendiniz oluyorsunuz bu durumda :) zaten dünya'ya insandan daha çok zarar veren bir canlı yok.

Av kullanmıyorum ama PC'yi bilinçli kullanıyorum o kadar cahil degilim ancak Matematik hocamın PC cahilligi yüzünden bulaşmış ve şu anda av kullanmamaya devam ediyorum bir sıkıntı olmuyor bu arada dosyalara zarar verme durumu yok çünkü dosyaları kurtardıktan sonra bazı videolar açılmıyordu resimleri tamir ettim ve sorun düzeldi yani bende musallat exenin zarar vermediğinin biliyorum musallat exe ve virüs daha hiç PC me bulaşmadı bu olay hariç oda benim sucum degil hocamın film indiriyorum diye salak saçma 60KB'lik dosyalar indirmesinden vb olaylardan oluyor.

Geri
Yukarı