Muslera'nın sakatlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kadroya çöp demeyelim de Muslerın ayağı Ahmet Çalık ın hatası yüzünden gitti diyebilirim.
Demeyelim değil kardeşim, GS, FB, BJK kadroları son zamanlarda çöp. Süper lige yakışmıyor, her takımda 1 tane normal oyuncu var ama onlarda sakatlandığı zaman ne lige ne de takıma bir merak kalmıyor. UEFA maçlarında Süper ligin ne kadar çöp olduğunu gördük. Muslera için en az 8-9 ay sakatlık demek GS'nin şampiyonluk şansının bittiği demektir. Bu sene hamsiler net şampiyon olur. Başakşehirin şampiyon olması için GS'nin Trabzonu yenmesi gerekiyordu ama artık bu çok zor bir ihtimal. BJK bu çöp kadroyla içeride Antalya'ya yenildi artık 4. bile olamaz. Bu sene 1. Trabzon, 2. Başakşehir, 3. bu fikstüre göre Sivasspor olacak. 4.lük için BJK, GS, FB kapışır. Fikstüre göre GS, Başakşehir ve Trabzonspor'a 6 puan verecek. Muslerasız GS, bitti demektir.

Ben bir Fenerbahçeli olarak Muslera 'ya üzüldüm Rize çok sert bir futbol oynadı çok faul yaptılar fakat Muslera'nın pozisyonunda adam topa vuruyor o ivmeyle Muslera ' ya çarpıyor tamamen futbol kazası kasıtlı bir şey değil ve kartlık da değil ki hakem oyunu durdurmasa faul verilirdi Muslera'ya zaten.Bildiğiniz üzere ligimizde çok farklı bir şekilde ofsayt olmadığı zamanlar pozisyonu değerlendirmek için pozisyonu devam ettiriyorlar.

Rize çok sert futbol oynadı. Kazanma hırsından mıdır nedir.

Arkadaşlar kasıtlı olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada 3 büyüklerin kadroları gerçekten çöp. Tabii bazı oyuncular hariç.

Muslera çok farklı bir seviye ama Okan Kocuk'un kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. Kalede sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum. Beni asıl korkutan savunma hattı. Ahmet Çalık'la olmaz o iş.

hakemlerin de hatası vardı
Hakemler de hata yapabilir;) Trabzonspor hakem hatalarıyla ve 10 kişi ile yenmişken, Galatasaray'da bu şampiyonluk ruhu yoktu maçta. Zaten Rize kazanacağı da belliydi. Muslera çok yetenekli kaleci, büyük geçmiş olsun bu sezon oynamayacak. Maçta da zaten bir istek de yoktu Muslera'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı