Musluğu açınca kombiden ses geliyor

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. 2 haftalığına memlekete gitmiştik. Bu sabah geri döndük ancak bir sıkıntı var. Mutfağın musluğunu açtığımız zaman kombiden garip boğuk bir ses geliyor. İkisinin bağlantısını çözemedim ben. Uzun süredir çalışmadığı için midir yoksa bir sıkıntı mı çıkmıştır? Daha önce 2 defa basıncı dolayısıyla tamir ettirmiştik. Şimdi de eğer gerekirse erkenden halletmek daha doğru. Sebebini ve nasıl çözebileceğimizi söylerseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. 2 haftalığına memlekete gitmiştik. Bu sabah geri döndük ancak bir sıkıntı var. Mutfağın musluğunu açtığımız zaman kombiden garip boğuk bir ses geliyor. İkisinin bağlantısını çözemedim ben. Uzun süredir çalışmadığı için midir yoksa bir sıkıntı mı çıkmıştır? Daha önce 2 defa basıncı dolayısıyla tamir ettirmiştik. Şimdi de eğer gerekirse erkenden halletmek daha doğru. Sebebini ve nasıl çözebileceğimizi söylerseniz sevinirim.
Genelde sıcak su açıldığı zaman ses gelir.

Suyu ısıtmak için gaz yakıyordur. Musluk açılınca ekranda musluk işareti çıkıyor mu?

Bizde de öyle. Soğuk sıcak dengesini ayarlamak için çalışıyor. Sorun yok rahat ol.

Genelde sıcak su açıldığı zaman ses gelir.
Hocam orası öyle. Sadece sıcak suyu açınca ses geliyor bir de ses hiç normal değil gibi.
Suyu ısıtmak için gaz yakıyordur. Musluk açılınca ekranda musluk işareti çıkıyor mu?
Hocam bizimkinde ekran yok ancak musluk simgesinin altındaki ışık yanıp sönüyor. Orada bir sıkıntı olabilir mi acaba?
Bizde de öyle. Soğuk sıcak dengesini ayarlamak için çalışıyor. Sorun yok rahat ol.
Yani hocam kombi önceden de çok bozulduğu için biraz endişeleniyorum açıkçası. Kombinin tamirine verdiğimiz parayla yeni bir kombi alabilirdik belki de. Her yıl ayrı bir sıkıntısı çıkıyor.

Sesi kaydedip video olarak atarsanız belki bilen birileri daha rahat anlayabilir. Bizde de sıcak suda ses geliyor ve bildiğim kadarıyla normal bir durum.

Sesi kaydedip video olarak atarsanız belki bilen birileri daha rahat anlayabilir. Bizde de sıcak suda ses geliyor ve bildiğim kadarıyla normal bir durum.
Hocam atayım ama biraz uzun sürebilir yüklemesi vs. sıcak suyu tam açınca baya ses çıkıyor. Normal veya az açınca bir sıkıntı yok kendi kendine homurtusu oluyor sadece. O da normal bir durum. Umarım erkenden halledebiliriz. Ses dışında bir şey yok sanırsam. Ben pek bakmadım ancak sıkıntı ses sadece.

Geri
Yukarı