Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlkokullu arkadaşımız için ağır bir ceza olmuş. Ortaokul veya daha ilerisi bir okulda birisi musluğa çıkıp bu ceza verilse anlarım ama...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Irkçılık olduğunu düşünüyorsanız orası başka ayrıca bunu kanıtlamak da çok zor. Küfür etmek ile okulun musluğunun üzerine çıkıp fotoğraf çekmek ayrı şeyler. En azından musluğa zarar vermemişsiniz gibi gözüküyor. Gidip özür dile, pişmanım bir daha yapmam de başka çaresi yok.
Evet zaten dediğim gibi küfür etmek yasak değil ifade özgürlüğü diyorlar derste yemek yemek konuşmak şapka takmak dersi dinlememek serbest ama Ben hasar bile vermediğim musluk yüzünden ceza yiyorum hep o Mr. Ecker denilen müdür yüzünden ama belası olucam onun

Evet zaten dediğim gibi küfür etmek yasak değil ifade özgürlüğü diyorlar derste yemek yemek konuşmak şapka takmak dersi dinlememek serbest ama Ben hasar bile vermediğim musluk yüzünden ceza yiyorum hep o Mr. Ecker denilen müdür yüzünden ama belası olucam onun
Belası olursanız atılacağınız tek yer okul olmayabilir...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı