Musluğun üstünde fotoğraf çekindiğim için okuldan atılacağım

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 186
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizi güzel temsil etmişsin. :D Vallaha Kanada'da yaşıyorsan onu Kanadalı birilerine sor kanka. Ne olacağı belli olmaz.
Zaten hakkımda işlem başlatılmış kağıt geldi görevliler toplanacakmış karar verecekmiş adamlar sigara ve vape içiyorlar ceza yemiyorlar Ben bi fotoğraf çekindim diye atılacağım

Onlar da seni okuldan atmak isteyebilirler.

Atamazlar o kadar kolay değil. Çözüm gerek bana

Zaten hakkımda işlem başlatılmış kağıt geldi görevliler toplanacakmış karar verecekmiş adamlar sigara ve vape içiyorlar ceza yemiyorlar Ben bi fotoğraf çekindim diye atılacağım

Nasıl bir çözüm gerek?

Onlara söylersin atamazsınız diye.

Nasıl bir çözüm gerek?
Sırf Türk olduğum için olduğunu düşünüyorum müdürmüz yunan kökenli kanada çok milliyet barındıran bir ülke sırf türküm diye atacak bende çünkü sınıf arkadaşlarım derste küfürler ediyor yemek yiyor falan bunlar serbest ama bu yasak saçmalık

Amac? Merak ediyorum neden boyle seyler yapiyorsunuz. 1. sinif cocugu musunuz anlamıyorum ki?
Öyle canım sıkıldı çözüm üretmeyecekseniz yazmanızın amacı yok

Onlara söylersin atamazsınız diye.
Söyleyeceğim zaten

Sırf Türk olduğum için olduğunu düşünüyorum müdürmüz yunan kökenli kanada çok milliyet barındıran bir ülke sırf türküm diye atacak bende çünkü sınıf arkadaşlarım derste küfürler ediyor yemek yiyor falan bunlar serbest ama bu yasak saçmalık
Irkçılık olduğunu düşünüyorsanız orası başka ayrıca bunu kanıtlamak da çok zor. Küfür etmek ile okulun musluğunun üzerine çıkıp fotoğraf çekmek ayrı şeyler. En azından musluğa zarar vermemişsiniz gibi gözüküyor. Gidip özür dile, pişmanım bir daha yapmam de başka çaresi yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı