Mustafa Destici'nin güncel imar affı teklifi

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
BBP tarafından sunulmuş 11 Ekim'de TBMM'ye gitmiş. En son imar barışı 2018 yılında seçimden önce yapıldı ve şimdi durum ortada. İzmir depremi dahil bir sürü deprem yaşadık. Bu imar barışı bu vatana yapılan büyük bir kötülüktür. Bu sefer reddedilmeli artık.

Profesörüm haklı da dinleyen yok :(
Gerici yöneticiler oldukça biz daha çok kahır çekeceğiz. (Müslüman-Dinsiz olması farketmez gerici gericidir ben de müslümanım.) Depremi sadece Allah bilir diyen zihniyet, Deprem zinadan dolayı oluyor diyen zihniyet bitmedikçe bu ülke karanlıklar ülkesi olmaya devam edecek. Celal Şengör gibi değerleri dinlemeyen zihniyet hala çok insanın katili olmaya devam edecek.

Beklenen Marmara depremi var bir de sonumuz hayır olsun.
Hocam iyi düşünelim iyi olsun ben zaten yakınımı kaybetmememe rağmen bittim tükendim İstanbul'da zaten bir sürü tanıdığım var gerçekten şu baskıdan kafama sıkmama az kaldı.

Gerici yöneticiler oldukça biz daha çok kahır çekeceğiz. (Müslüman-Dinsiz olması farketmez gerici gericidir ben de müslümanım.) Depremi sadece Allah bilir diyen zihniyet, Deprem zinadan dolayı oluyor diyen zihniyet bitmedikçe bu ülke karanlıklar ülkesi olmaya devam edecek. Celal Şengör gibi değerleri dinlemeyen zihniyet hala çok insanın katili olmaya devam edecek.
Deprem Allah'tan geliyor, yapacak bir şey yok. Fakat önlem almak zorundayız. İnsanlar anlamıyor bunu.

Deprem Allah'tan geliyor, yapacak bir şey yok. Fakat önlem almak zorundayız. İnsanlar anlamıyor bunu.
Deprem zaten bu coğrafyanın gerçeği hocam. Kaçış yok bundan. Ama binaları ona göre yapmayan müteahhitlerde bunun vebali çok fazla. Hepsi yargılanmalılar. Ben hiç payım olmamasına rağmen vicdan azabı çekiyorum onlar nasıl rahatça uyuyorlar evlerinde anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı