Mutasyonlu virüs Trabzon'da görüldü

Galiba 30 il oldu, Trabzon ile, tam sayamadım. Cidden çok hızlı. Vakalarda da bir artış söz konusu. Yine 10K'lara doğru yol aldık.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akşam haberlerinde görüyorum milleti. Sarmaş dolaş hepsi. Böyle akıl yoksunları olduğu sürece çok artacak vakalar. Eğer olur da birisi yüzünden virüs kaparsam hakkımı helal etmeyeceğim. Neredeyse 2 aydan beridir cenaze hariç dışarıya bile çıkmadım, markete bile gitmedim.

25 ilde göründü diye biliyorum, başa sarıyoruz anlaşılan 😔

Galiba öyle idi hocam. Cidden sayamıyorum. Harbiden çok hızlı bulaşıyor.
Akşam haberlerinde görüyorum milleti. Sarmaş dolaş hepsi. Böyle akıl yoksunları olduğu sürece çok artacak vakalar. Eğer olur da birisi yüzünden virüs kaparsam hakkımı helal etmeyeceğim. Neredeyse 2 aydan beridir cenaze hariç dışarıya bile çıkmadım, markete bile gitmedim.
Kısıtlama da bile maskesiz, mesafesiz çıkıyorlar dışarı. Sonuç tabloya güzel yansıdı.

Kenan doğulu'ya neden maskeniz yok dediler yanımda kimse yok o yüzden takmama gerek yok diyordu cidden bazen sonsuza kadar pandemi sürecek diye düşünüyorum

Corona morona yalan yeğenim bunlar hep amariganın bizim için yaptığı oyunlar. Beynimize çip takıp bizi yönetecekler yeğen :D (!)

Bir de bana bir şey olmaz abi deyip gezenler var cidden eğer virüs yüzünden kayıp yaşarsam hakkımı helal etmem zaten maskesiz gezenleri bana bir şey olmaz diyenlere hakkımı helal etmiyorum.
Bu gidişle okullar da açılamaz.

1 Mart tarihinde sınavlar yapılacak denmişti ertelendi mi?

Geri
Yukarı