Trabzon'da cübbeli kişiler, Atatürk resimli Türk bayrağına saldırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cübbeli olması ilkel yobaz olduğunu, badem bıyıklı olması da eğitimli yobaz olduğunu gösterir.
Başka soru?
Erkek gibi Atatürk düşmanıyım desene, hemen kıvırmışlar. Hadi Atatürk'ü tanı(ya)madın, Kocaman Türk bayrağını nasıl görmedin. İşlerine gelince Vatan - Millet -Sakarya, işlerine gelmeyince "hüü Osmanlı hüü İngiliz ajanı".
Din ayrı, milli duygular ayrı... Sevmiyorsan seni tutan yok, Arap ülkelerine direk uçuşlarımız var. Alırsın bir bilet, sen sağ ben selamet.
Başörtüsü takması ne gösterir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kara çarşaf İslam'la alkalı değilki Arap kültürüyle alakalı.

Evet hocam. İslamı kendi dilimizde öğretmedikleri için, insanlar maalesef arap kültürlerini, islamla karıştırıyorlar.

Bu yüzden de arapça diline sonuna kadar karşıyım. Yasaklanması gereken bir dil.

Neden böyle düşünüyorum hemen açıklayayım. İnsanları inandıkları bir dini kendi diliyle yaşatmamak ve öğretmemek en büyük hatadır.

Evet hocam. İslam'ı kendi dilimizde öğretmedikleri için, insanlar maalesef Arap kültürlerini, İslam'la karıştırıyorlar.

Bu Atatatürke karşı yapılan saldırıdada İslam'la alakası yok hep ortadoğulular yüzünden onlar yüzünden insanlar dini yanlış anlıyor 1. dünya savaşında İngiliz ve fransızlarla anlaşın Orta Doğu ve kutsal toprakları kaybetmemize neden oldular şurada mültecilere harcanan paranın %10'Nunu Uygur Türkleri (kardeşlerimize) harcasak şu an Çin zulmünden kurtlurlardı yani özetle islama karşı değilim araplara (günümüzdeki) karşıyım.

Bu Atatatürke karşı yapılan saldırıdada İslam'la alakası yok hep ortadoğulular yüzünden onlar yüzünden insanlar dini yanlış anlıyor 1. dünya savaşında İngiliz ve fransızlarla anlaşın Orta Doğu ve kutsal toprakları kaybetmemize neden oldular şurada mültecilere harcanan paranın %10'Nunu Uygur Türkleri (kardeşlerimize) harcasak şu an Çin zulmünden kurtlurlardı yani özetle islama karşı değilim araplara (günümüzdeki) karşıyım.

Aynı fikirdeyiz hocam.

Bizim tek kardeşimiz Uygur Türkleridir. Türklerden başka kardeşimiz ve dostumuz yoktur. Şu anda kardeşlerimizin bize ihtiyacı var.

Malum yönetim bunu engellediği için, elimiz kolumuz ne yazık ki bağlı. Kendi kardeşine yardım etmeyip, ne olduğu belirsiz insanlara yardım edilmesi çok kanıma dokunuyor.

Türk milleti de bu Araplara sesini çıkartmıyor malum. Bazı insanlar da Arapları islam'ın kurucusu olarak görüyor. Şaka gibi bir ülkedeyiz. Bu Arap sevicilerinden tiksiniyorum.

Son düzenleme:
Başörtüsü veya yöresel ağızla çember Anadolu kültürünün eseri.
Hem benim söylediklerim ile başörtüsü yazman ne alaka? Benim derdim ar*p hayranlığı yapıp ülkeyi kocaman bir lağım çukuruna dönüştürmek isteyenlerle. Geçtiğimiz yy içinde işgalci ülkelerin hayata geçiremediği mega projeleri alttan alttan zemin hazırlayanlarla, devletin genelini virüs gibi sarıp Mali ve maddi kaynaklarını kendi çıkarları için çarçur edenlerle. Yani benim sorunum Anadolu'nun yetiştirdiği insanlarla değil, ar*p sevici ucuz paçavralarla.

Aynı fikirdeyiz hocam.

Bizim tek kardeşimiz Uygur türkleridir. Türklerden başka kardeşimiz ve dostumuz yoktur. Şu anda kardeşlerimizin bize ihtiyacı var.

Malum yönetim bunu engellediği için, elimiz kolumuz ne yazık ki bağlı. Kendi kardeşine yardım etmeyip, ne olduğu belirsiz insanlara yardım edilmesi çok kanıma dokunuyor.

Türk milleti de bu araplara sesini çıkartmıyor malum. Bazı insanlar da arapları İslam'ın kurucusu olarak görüyor. Şaka gibi bir ülkedeyiz. Bu Arap sevicilerinden tiksiniyorum.

Araplara daire daire ücretsiz ev veren ampul Çin'den kaçan Uygur'lu kardeşlerimizi Çin'e geri yolluyor ve bu niye gündem olmadı?
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Araplara daire daire ücretsiz veren ampul Çin'den kaçan Uygur'lu kardeşlerimizi Çin'e geri yolluyor ve bu niye gündem olmadı?
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü Türk oldukları için, Türk olduğumuz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı