Mutlak Koruma ( Bu İnternet Security'leri tercih edin )

Sadakatsiz

Hectopat
Arkadaşlar birazdan söyleyeceğim internet security programları testleri yan yana koyarak inceledim, baktım, karşılaştırdım, kullanıcı yorumlarınada baktım ve çok güzel 6 tane internet security bıraktım. En iyiden daha iyiye doğru sıralıyorum.

1- Bitdefender
2- Kaspersky
3- McAfee
4- Norton
5- F-Secure
6- Trend Micro = Ben İnternet Security satın aldım internetten gerçekten çok iyi tavsiye ederim

Tabii ki orjinal kullanmanız daha iyi İnternet'ten 40TL'den ucuz bulursanız sizin için iyi olur ama para vermeme gerek yok diyorsanız internetten crakleyin :D Norton kullananlar yanında Norton Utilities kullansınlar güzel program.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi koruma kullanıcının kendi aldığı önlemdir aslında. Bu araçlar ne yaparsan yap bir yere kadar koruyabilir sistemi. Nerde dolaştığını iyi bilmesi lazım herkesin :)

En iyi koruma kullanıcının kendi aldığı önlemdir aslında. Bu araçlar ne yaparsan yap bir yere kadar koruyabilir sistemi. Nerde dolaştığını iyi bilmesi lazım herkesin :)

Doğru diyorsun dostum ama bazen merakla başka sayfalara giriyorsunuz veya birşey indiriyorsunuz ama virüslü diyelim bu virüs programıylada korunmuş oluyorsunuz. %50 SEN %50 İnternet security bilgisayarı koruyor. Bütün yükü sen taşıma ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı