Mutlu Olamıyorum

Ne güzel özetlemiş Sarp abim. Gerek sosyal medya ortamı olsun gerek normal hayat olsun insanların hepsinin sahte yaşamlar sürdürdüğünü düşünüyorum. Bunları farkında olmadan ama aynı zamanda kendi istekleri ile yapıyorlar. Bu insanların hayata dair bir gayeleri yok, bir yaşama amaçları yok. Sosyal medyaya verdiği önemi başka bir şeye verdiklerini görmedim ben. Hepsi cahil insanlar, Osmanlı'nın kurucusuna Atatürk diyen insanlar. Hiç bir şey araştırmayıp hiç bir bilmeyen insanlar. Bu insanların duyguları da sahte. Mutluluk kavramının son demlerinin yaşandığını düşünüyorum. Hayatınızda benim gibi belli başlı olgun ama eğlenebileceğiniz, bir şeyler hakkında fikir sahibi olan bir kaç arkadaş olsun. Kız ortamları veyahut insanların eğlendiğini düşündüğünüz yapmacık ortamlarda gözünüz olmasın. Siz ne kadar eğlendiklerini düşünseniz de bir cafede arkadaş grubu toplanıyor fakat hepsinin elinde telefon var ve fotoğraf çekip o işe yaramayan sosyal medya platformlarına yüklemekle meşguller. Hiç muhabbet yok, niye toplandıklarının tek sebebi de o fotoğraf. Bu konu hakkında çok konuşulur, umarım bir fikre sahip olursunuz.
Sanırım Sosyal'de gördüğüm en anlamlı yorum, çok teşekkürler. Sizinle tanışmak isterdim.

Kardeşim bu arada oyun oynamadansa troll olmanın nasıl olduğunu direk açıklasan😂
Olmaz açıklamak için oynamamız lazım. Troll insan olmak büyük bir emek gerektirir.
Ama açıklamam gerekirse hiçbirseyi takmayacaksın sadece sadece kendin olucaksın başkalarının senin adına karar vermesine izin vermeyeceksin CS de adamın üzerine bıçakla koşacaksın kendi takım arkadaşını öldureceksin.
Sen yinede gel oynayalım oynayacak adam yok be artık dolandırıcılar ark isteği attığında kabul edip onlarla oyun oynuyorum):

Sanırım Sosyal'de gördüğüm en anlamlı yorum, çok teşekkürler. Sizinle tanışmak isterdim.
Neden olmasın, discord ya da ulaşabileceğiniz başka bir yer varsa söyleyin. Oyun da oynayabiliriz beraber. Onun dışında ne zamandır içimi dökmek istediğim bir şeydi. Tüm insanlığa karşı nefretim var, sınıftaki yılışık kızları her gün sinirden öldüresim geliyor. İnsanların bu denli sahte olması, yaşından çok farklı davranması ve sayamayacağım diğer şeyler beni bu nefrete itti. Kimseyi sevemiyorum ne dost olarak ne de o kız meselelerinden. 2 senedir sevgilim yok ve bunu dert edinmiyorum. Hayatımda toplam 5-6 tane kafa dengi arkadaşım var. Hepsi de sabahlara kadar ağlayabileceğim aynı zamanda da sabahlara kadar gülebileceğim insanlar. Kalıp insanlardan uzak durun. Bakın insanların biri değil hepsi böyle. Hepsi tek bir kalıba girmiş sığ insanlar. Birbirlerinden özellik olarak hiç bir farkları yok, dış görünüşleri farklı ki o da artık makyaj olsun, giydikleri şeyler olsun ayırt edilmesini zorlaştırıyor. İnsanlık olarak çok kötü bir zamandayız. Her zaman kendiniz gibi olursanız dediğim gibi istediğiniz arkadaşları bulursunuz. Son olarakta herkesi sevmeyin, herkesle samimi olmaya çalışmayın bırakın sizi sevmeyenler de olsun. Başkalarının hayatı gözünüzü boyamasın, hayatta her zaman kendi kişiliğinizle kendi karakterinizle duracaksınız. Bu sahte ve kalıp insanların ortamında kısa süre dahi bulunursanız bomboş bir hayat geçirmiş olacaksınız. Bu konu hakkında yazdığım şeyler bu konu için yeterli. Dediğim gibi tanışmak istiyorsanız seve seve kabul ederim. Gerek eğlenir, gerek böyle konular konuşur gerekte başka şeyler yaparız.

Temmuz ayının sonuna kadar aktif bir şekilde insanlarla konuşmak istiyorum.
Kesinlikle yalnız olduğum için değil.
DC: J A T D A V#7081
Steam: Steam Community :: BF JATDAV
Yeteri kadar ciddi yeteri kadar trollüm 2-3 konuda hassasım, taliplerimi bekliyorum.
[/QUOTE]
Ekledim nickim MR.ROBOT.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı