Mutlu Olamıyorum

Ben de bu siteye girdiğimde mutlu olamıyorum artık. :) Sürekli ceza... Belki hormonal bir sorununuz vardır. :) Bence doğadaki her şey kimyasal bileşenlerle canlı kalabiliyor, hissedilebiliyor ya da istek duyalabiliyor. Hayatınıza yeni tatlar katmalısınız. :) Çikolata yemekle başla mesela. Kaşık kaşık Nutella ye. 😀 Mutluluk etrafından gelen bir şey değil, onu kendi içinde sen yaratabilirsin ancak. Dünyayı umursama. İnsanlar gibi olmaya çalışma.

Ben de bu siteye girdiğimde mutlu olamıyorum artık. :) Sürekli ceza... Belki hormonal bir sorununuz vardır. :) Bence doğadaki her şey kimyasal bileşenlerle canlı kalabiliyor, hissedilebiliyor ya da istek duyalabiliyor. Hayatınıza yeni tatlar katmalısınız. :) Çikolata yemekle başla mesela. Kaşık kaşık Nutella ye. 😀 Mutluluk etrafından gelen bir şey değil, onu kendi içinde sen yaratabilirsin ancak. Dünyayı umursama. İnsanlar gibi olmaya çalışma.
Farkın tarzın olsun diyosun yani.

Farkın tarzın olsun diyosun yani.
başkalarına benzemek zorunda değiliz. Yalnız kalsan da içinden gelenleri yapmalısın. Tarz ya da başka bir şey bilemem ama mutlu olmak gibi bir mecburiyet de yok hayatta. O yüzden dünyayı pek umursamamak ve insanları ciddiye almamak gerek. Mutlu olmaya çalışmak bencillik değil midir biraz? Kald ki bu iş çalışarak da olmuyor zaten. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı