MUX Switch açılmıyor

Bende daha yeni aldım ASUS ROG STRIX G17 dün geldi. İlk açtığımda MUX ayarı vardı. Sonra Windows ve Armoury Crate güncellemesi yaptım hemen. Driverları falan kurdum derken MUX ayarı gitti bir anda. Bende de gözükmüyor şu an aynı sorun bende de var. Çözümünü bulabildiniz mi acaba hocam?

Bende daha yeni aldım ASUS ROG STRIX G17 dün geldi. İlk açtığımda MUX ayarı vardı. Sonra Windows ve Armoury Crate güncellemesi yaptım hemen. Driverları falan kurdum derken MUX ayarı gitti bir anda. Bende de gözükmüyor şu an aynı sorun bende de var. Çözümünü bulabildiniz mi acaba hocam?

Galiba önceki sayfayı okumadınız:)

Güncelleme sonrası kolaylaştırma adına Ultimate-standart-eco modları geldi. Ultimate harici GPU'yu, standart Windows hangisini seçerse, eco ise dahiliyi kullanıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-20-23-57-35-031_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-20-23-57-35-031_com.android.chrome.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 33
Galiba önceki sayfayı okumadınız:)

Güncelleme sonrası kolaylaştırma adına Ultimate-standart-eco modları geldi. Ultimate harici GPU'yu, standart Windows hangisini seçerse, eco ise dahiliyi kullanıyor.

Bunu okudum ama emin olmak için sordum yine de cevabınız için teşekkür ederim. Peki hangi modda durmasını tavsiye edersiniz bilgisayarın?

Hocam cihaz nasil 26000 deyiyormu
Performansi nasil
Isinmasi nasildir
Strateji oyunlari agirlikli takiliyorum ben islemcisi gucu nasil sizce
Cihaz bence f/p olarak iyi. Mux switch açıp fanları turboya alırsanız cpu ve gpu sırayla 88/81 derecelerin üstüne çıkmıyor.(tabii bu mod çok sesli, kulaklık takmak şart)

Forza 5- Gta 5 ve Rainbow oynadım, hepsini de full ayarlarla çok akıcı oynattı. Valorantta yüksek ayarlarda 300fps alıyorum ayrıca.

Bence 26K bu cihazlara değmez ama laptop almanız şartsa en iyi tercih bu olur. Ben de üniversite için aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı