MUX Switch devresi sonradan takılır mı?

Bunlar neyi ifade ediyor bilmiyorum. Bende i7 9750 ve GTX 1650 laptop var ona harici monitör bağlayınca tüm NVIDIA ayarları açılıyor ve performans artıyor. AMD'de bu sistem nasıl işliyor bilmiyorum. FPS ve performans artışı olmuyor mu sizde de?
Olmuyor ve nvidia denetim masasında ekran ayarları açılmıyor.

Windows+p tuşuna basıp sadece 2. Ekran ayarını seçip dene. İşlemcin ve ekran kartın nedir laptoptaki?
Rtx 3060 ve r5 5600H with Radeon graphics. Sadece ikinci ekran yapınca fps 20 fps falan oynuyor ama dalgalı. Ramim 7.4 600 mbsi donanıma ayrılmış durumda bunun da performansı düşürdüğünü düşünüyorum

Bunlar neyi ifade ediyor bilmiyorum. Bende i7 9750 ve GTX 1650 laptop var ona harici monitör bağlayınca tüm NVIDIA ayarları açılıyor ve performans artıyor. AMD'de bu sistem nasıl işliyor bilmiyorum. FPS ve performans artışı olmuyor mu sizde de?
Sizin laptopınızdaki görüntü çıkışı harici ekran kartınıza bağlı olduğu için performansınız artıyor. Her laptopta görüntü çıkışı harici ekran kartına bağlı değil. Konu sahibi attığı ekran görüntüsünde bunu gösteriyor. Hem laptopın kendi ekranı hem de HDMI çıkışı dahili grafik işlemcisine bağlı. Bu sebeple harici monitörle oynaması ile laptopın kendi ekranıyla oynaması arasında bir performans farkı olmayacaktır.

Geri
Yukarı