MUX Switch olan notebook önerisi

Bütçe
13500
Hocam öncelikle Alpha'da MUX olduğunu sanmıyorum, çünkü gerek yok gibi. MUX'un olma sebebi NVIDIA optimus teknolojisi yüzünden işlemci GPU'su ile NVIDIA GPU'su karışık görüntü verebiliyor. MUX ise sadece NVIDIA GPU üzerinden görüntü vermeye yarıyor. AMD ekran kartlarında böyle bir durum yok diye biliyorum, @Radeon RX 5500M ya da @Dark Lord of the Sith hocam gelince kesinleştiririz.

Hocam tam Watt değerini bilmiyorum ama yer yer RTX 2060'ı bile geçiyor. @Radeon RX 5500M hocam kullanıcısı.

Şu konuyu da bırakıvereyim, yardımcı olabilir.

Hocam teşekkür ederim, sizin bir öneriniz olur mu peki F/P olarak istediğim özelliklerde?

MSI Alpha 17'den iyi bir seçenek var mı bilmiyorum bu fiyat bandında. @Radeon RX 5500M hocam da el atar konuya. Ben Alpha derim şahsen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygun hocam evet olur fakat 17.3 inc istiyorum ekran boyutu olarak, bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim 😊
Pardon hocam, yanlış modeli atmışım :)

Bunun 17.3" olanı vardı, ekran kartının gücü düşüktü ama o da zamlanmış sanırım. Bütçenizde MUX olan cihaz bulamadım, Alpha 17 ideal seçim olur sanırım.

Geri
Yukarı