MX-6 805 TL gözüküyor

Upssro

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7-11800H / RTX 3060 (Mobile) / 16GB Ram / 500 GB SSD /
Monster Tulpar T5 V20.3
Meslek
Öğrenci / Hukuk
Selam bugün bahsedeceğim fiyat karşılaşmasının canımı sıkan kısmından sizlere söz etmek istiyorum. Öncelikle ben Kıbrıs'ta yaşıyorum ve burada acayip bir şekilde teknolojik ürünler ve bilgisayar parçaları Fahiş fiyatlara satılıyor bu çok uzun zamandır canımı sıkan bir konu ( yaklaşık 2 yıldır) ve bugün canımı sıkan bir fiyat gördüm ve sizlere göstermek istedim. Görselini yüklediğim ürünler hepinizin bildiği gibi bir Termal Macun, bilgisayarımı uzun zamandır temizlemediğim için Termal macun almaya karar verdim ve Kıbrıs'ta yaşadığım için burada çoğu kişinin kullandığı siteden fiyatlara bakıp forumdan karşılaştırmalarına bakarken yine forumda denk geldiğim Teknobiyotik sitesinden aynı ürünün fiyatını görünce şok ve sinir duygularım bir anda tavan yaptı.

İlk Görsel Teknobiyotik.com'dan Arctic MX-6

İkinci Görsel ise Kıbrıs'daki yerel bir siteden ( isim vermiyorum kötüleme gibi olmasın diye)
Ve ikisi aynı ürün gramları da aynı ama aradaki fiyat farkı uçuk. Sizlere sormak istediğim farklı bir konu ise bu tarz ürünler Türkiye'den Kıbrıs'a kargo aracılığıyla gönderimi mümkün mü? Çünkü böyle yerler açık tabiriyle insanları kazıklıyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_4998.png
    IMG_4998.png
    124,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4997.png
    IMG_4997.png
    146,5 KB · Görüntüleme: 53
Kıbrısa kargolama mümkün arkadaşım yapıyordu, 400TL kargo çıkacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı