MX110 undervolt yapılabilir mi?

Swaglikeohio

Hectopat
RAM
8GB 2667MHZ CL = ?
Ekran kartı
MX110
Anakart
Asus X509JB (Laptop)
İşlemci
I5 1035G1 (undervolt 1.3 ghz)
Selamlar arkadaşlar. MSI Afterburner üzerinden overclock edebiliyorum veya underclock yapabiliyorum ancak undervolt yapamıyorum. CTRL X ile açılan voltaj menüsü bende yok ne yazık ki. Ancak NVIDIA Inspector diye bir uygulama indirdim. Bunun ile "voltage" denilen kısım açık. -90 MV'a kadar undervolt yapabiliyorum. +280'e kadar da overvolt yapabiliyorum. Sizce bu program ile undervolt yapabilir miyim ekran kartını? Ekran kartına zarar verme olasılığım var mı? İşlemciye yapılan undervolt bir zarar vermiyor onu biliyorum ancak ekran kartına hiç undervolt yapmadım. Bilgisi olan var ise lütfen yazabilir mi? Teşekkür ederim.

Selamlar arkadaşlar. MSI Afterburner üzerinden overclock edebiliyorum veya underclock yapabiliyorum ancak undervolt yapamıyorum. CTRL X ile açılan voltaj menüsü bende yok ne yazık ki. Ancak NVIDIA ınspector diye bir uygulama indirdim. Bunun ile "voltage" denilen kısım açık. -90 Mv'a kadar undervolt yapabiliyorum. +280'e kadar da overvolt yapabiliyorum. Sizce bu program ile undervolt yapabilir miyim ekran kartını? Ekran kartına zarar verme olasılığım var mı? İşlemciye yapılan undervolt bir zarar vermiyor onu biliyorum ancak ekran kartına hiç undervolt yapmadım. Bilgisi olan var ise lütfen yazabilir mi? Teşekkür ederim.

Ayarlar da voltaj kilidini aç diye bir düğme var sanırım.

Ayarlar da voltaj kilidini aç diye bir düğme var sanırım.
MSI Afterburner ile bütün o voltaj ile alakalı olan şeyleri açtım. Herhangi bir şekilde voltaj açamıyorum. O yüzden nvidia inspector diye bir şey indirdim voltage kısmını görünce. Belki çalışır dedim ve açık o kısım. Belki undervolt edebilirim düşüncesi ile buraya bir konu açtım.

Geri
Yukarı