MX130 laptop GTA 5'te 20 FPS veriyor

arda6161

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA MX130 ekran kartım Intel Core i5 10. nesil işlemcim ve 8 GB RAM'im var ama GTA 5'te 20 FPS alıyorum. YT de benim donanımlarıma sahip olan aynı PC'lerle 75-80 FPS alıyorlar. Bunun nedeni nedir hocam?

NVIDIA MX130 ekran kartım Intel Core i5 10. nesil işlemcim ve 8 GB RAM'im var ama GTA 5'te 20 FPS alıyorum. YT de benim donanımlarıma sahip olan aynı PC'lerle 75-80 FPS alıyorlar. Bunun nedeni nedir hocam?
Cihaz fişe takılıyken deniyorsunuz değil mi?

Evet.

Düşük grafik 720p.

60'larda çok nadir 70'e çıkıyor.
Bu ekran kartının 69-70 derece olması sorun. Büyük ihtimalle sizin de ekran kartınız bu derecelere çıkıyor ve hız düşürüyor. Ekran kartının sınırını artırırsanız çözülebilir. Şu konuda yazanları dener misiniz:

İşe yaramadı hocam yok mudur başka bir çözümü.

Dediğim sorun var sizde de. Attığım konudaki işlemleri tam olarak yaparsanız çözülecektir. Ekran kartının sınırını artırmanız lazım. Daha önce de birinde halledemedik, sınırı kaldıramadı o da. Programı ben hiç kullanmadığım için tam yardımcı olamıyorum. Direkt o konuya mesaj yazın, konu sahibi daha iyi yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…