MX150 sistemde Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BurakA17

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle laptop kullanıyorum. Ekran kartım NVIDIA MX150 ve Intel UHD Graphics 620. İşlemcim Intel Core i5-8250U. RAM'im 8 GB. Depolamam 1TB HDD. Valorant normalde kasmazdı ama son 1 haftadır falan kasıyor. Sabit durunca 90-100 FPS alıyorum. Hareket edince sağa sola dönünce ateş edince 30'a kadar düşebiliyor. Bu durum çok kötü oluyor adam karşıma çıkınca kasıyor ölüyorum. Bu durumu nasıl çözerim? Sabit 60 FPS olsun yeter benim için.
Not: Quick CPU programı kullanıyorum oradan ayar yapmam gerekirse yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'iniz oyun için yeterliyse ve fazla kalıyorsa birazda düşürmez. İlk sorunuzun cevabını anlatmak uzun sürecektir onun için konu bırakacağım.

RAM'im yeterli Valorant en fazla 2 GB falan kullanıyor daha 2-3 GB falan RAM boşta oluyor.
RAM'iniz oyun için yeterliyse ve fazla kalıyorsa birazda düşürmez. İlk sorunuzun cevabını anlatmak uzun sürecektir onun için konu bırakacağım.

Ama galiba MX150 kullanılıyor çünkü görev yöneticisinde normalde %0 da falan oluyor boşta Valorant çalışırken %15 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı