2400G sistemde Valorant kasıyor

Tek olsa ne fark eder. R3 2200G ile gayet 100 FPS üzeri oynanabiliyordu tek kanalla.
Virüs taraması yapın hocam. Socaklıklar nedir?

APU sistem kullanan birisine bunu demeniz biraz saçma geldi. Sosyal medyada paylaşılan Benchmark'ların neredeyse çoğunda en az 10 en fazla 25FPS fark var.
Ayrıca Valorant'ın optimizasyonları berbat olduğu için FPS düşüşleri normal. Eğer kullanıcı Virüsten şüpheleniyorsa Malwarebytes ve KasperSky ile tarama yapabilir. Sistemi güncel tutmayıda unutmamalı.

APU sistem kullanan birisine bunu demeniz biraz saçma geldi. Sosyal medyada paylaşılan Benchmark'ların neredeyse çoğunda en az 10 en fazla 25FPS fark var.
Ayrıca Valorant'ın optimizasyonları berbat olduğu için FPS düşüşleri normal. Eğer kullanıcı Virüsten şüpheleniyorsa Malwarebytes ve KasperSky ile tarama yapabilir. Sistemi güncel tutmayıda unutmamalı.
Tek kanal ile 30 FPS normal mi sizce? Ben sadece durumun hiç normal olmadığını, normalde alması gereken değerleri belirttim. Çift kanal RAM'in ne olduğunu, yararlarını bende biliyorum.
Optimizasyon leş olabilir ama bu kadar olamaz.

Tek kanal ile 30 FPS normal mi sizce? Ben sadece durumun hiç normal olmadığını, normalde alması gereken değerleri belirttim. Çift kanal RAM'in ne olduğunu, yararlarını bende biliyorum.
Optimizasyon leş olabilir ama bu kadar olamaz.

Çift kanal RAM'larım hocam.

AMD Radeon Software'i indirip en yeni driverlari guncellemeyi deneyin. O da olmazsa FPS dustugu anda hemen gorev yoneticisini acip derecesine bakin, cok yuksek ise, APU kendini kisitliyordur.

Güncel hocam dün gece güncelledim. Isı değerlerine bakmadım bakarım.

RAM'leriniz 2x8GB'mi yoksa tek 16 GB'mi?

Çift kanal RAM'larım hocam.

Tek olsa ne fark eder. R3 2200G ile gayet 100 FPS üzeri oynanabiliyordu tek kanalla.
Virüs taraması yapın hocam. Socaklıklar nedir?

Yeni formatlı hocam sıcaklıklara bakmadım bakacağım.

Ayrıca Valorant'ın optimizasyonları berbat olduğu için FPS düşüşleri normal. Eğer kullanıcı virüsten şüpheleniyorsa Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapabilir. Sistemi güncel tutmayı da unutmamalı.

Sistemim güncel ve virüssüz hocam, daha yeni temizledim üstelik anlamadım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı