MX150 sistemde Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BurakA17

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle laptop kullanıyorum. Ekran kartım NVIDIA MX150 ve Intel UHD Graphics 620. İşlemcim Intel Core i5-8250U. RAM'im 8 GB. Depolamam 1TB HDD. Valorant normalde kasmazdı ama son 1 haftadır falan kasıyor. Sabit durunca 90-100 FPS alıyorum. Hareket edince sağa sola dönünce ateş edince 30'a kadar düşebiliyor. Bu durum çok kötü oluyor adam karşıma çıkınca kasıyor ölüyorum. Bu durumu nasıl çözerim? Sabit 60 FPS olsun yeter benim için.
Not: Quick CPU programı kullanıyorum oradan ayar yapmam gerekirse yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle laptop kullanıyorum. Ekran kartım NVIDIA MX150 ve Intel UHD Graphics 620. işlemcim Intel Core i5-8250u. RAM'im 8 GB. Depolamam 1TB HDD. Valorant normalde kasmazdı ama son 1 haftadır falan kasıyor. Sabit durunca 90-100 FPS alıyorum. Hareket edince sağa sola dönünce ateş edince 30'a kadar düşebiliyor. Bu durum çok kötü oluyor adam karşıma çıkınca kasıyor ölüyorum. Bu durumu nasıl çözerim? Sabit 60 FPS olsun yeter benim için.
Not: Quick CPU programı kullanıyorum oradan ayar yapmam gerekirse yazabilirsiniz.

Aynı özelliklerde benim de laptopum var ve bende de Valorant kasmaya başladı son 3-4 haftadır anlamadım bende bu işten bir şey. Karşıma rakip çıkınca 30-40 FPS'e kadar düşüyor. (Huawei matedook D)

V-Sync açın. Benim kat ve kat daha iyi laptopum var onda bile drop yediğim oluyor. Hatta benim de FPS'lerim 130'larda geziyor.
Benim ayarlar en düşükte neredeyde hepsi kapalı V-Sync açmak fps düşürmez mi?
Aynı özelliklerde benim de laptopum var ve bende de Valorant kasmaya başladı son 3-4 haftadır anlamadım bende bu işten bir şey. Karşıma rakip çıkınca 30-40 FPS'e kadar düşüyor. (Huawei matedook D)

Dün gece Valorant'a bir güncelleme geldi büyük ihtimallen buglarla ilgili ben güncelledikten sonra bir girdim FPS'e bakmak için alıştırma yerinde Full her yeri sağa sola çekerek taradım en az 50 gördüm ve durduğumda falan önceki sürüme göre FPS artmıştı sizde bir güncelleyip bakar mısınız FPS artmış mı?
Çünkü yeni güncellemede optimizasyon sorununu çözmüş olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı