MX330 sistemde CoD: World at War kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SmyRnex

Picopat
Daha fazla  
Call of Duty World at War oynuyordum sürekli kasıyor. Üstelik 1280x768'de ve Low ayarlarda oynuyorum. Neden kasıyor, sistemim mi yetmiyor? Yetiyor gibi ya.

1674242774510.png

1674242788575.png

1674242807586.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
MX serisi bir nevi GT 920-930M gibi kartların yerine gelmiş ve bana göre ekran kartı koymadı demesinler kafasındaki ekran kartlarıdır. Aslında ofis ya da öğrenci kullanımlarında özellikle çizim programlarında iş yaparlar ancak oyun performansları beklenenin altında olabiliyor. Elbette bu oyunu kasarak açacağı anlamına gelmez. Yine de kasmaktan kastınızı tam açarsanız, yani kaç FPS alıyorsunuz ve oyun içi kullanım değerleri nedir? Sistem entegre grafik ile oyunu açıyor olabilir. Afterburner üzerinden anlık değerleri paylaşırsanız daha kolay yardımcı olunabiir.

MX serisi bir nevi GT 920-930M gibi kartların yerine gelmiş ve bana göre ekran kartı koymadı demesinler kafasındaki ekran kartlarıdır. Aslında ofis ya da öğrenci kullanımlarında özellikle çizim programlarında iş yaparlar ancak oyun performansları beklenenin altında olabiliyor. Elbette bu oyunu kasarak açacağı anlamına gelmez. Yine de kasmaktan kastınızı tam açarsanız, yani kaç FPS alıyorsunuz ve oyun içi kullanım değerleri nedir? Sistem entegre grafik ile oyunu açıyor olabilir. Afterburner üzerinden anlık değerleri paylaşırsanız daha kolay yardımcı olunabiir.

Çok çok özür diliyorum dün aktif olamadım oyun içinde biraz oynuyorum 60 FPS sabit ile bir anda 10'a düşüyor 5'e düşüyor ben de anlamadım.

World at War'dan bahsediyoruz, çok rahat oynatması gerekir. Oyun MX330'u kullanıyor mu emin misiniz?

Onu nereden göreceğiz bilmiyorum.

Geri
Yukarı