MX330 sistemde CoD: World at War kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SmyRnex

Picopat
Daha fazla  
Call of Duty World at War oynuyordum sürekli kasıyor. Üstelik 1280x768'de ve Low ayarlarda oynuyorum. Neden kasıyor, sistemim mi yetmiyor? Yetiyor gibi ya.

1674242774510.png

1674242788575.png

1674242807586.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop için normal değerler. MSI Afterburner ile oyun içerisindeki işlemci ve ekran kartı kullanımlarını gözlemleyip resim paylaşma şansınız var mı?

Var ama Afterburner yok şu an bilgisayarda indireyim geliyorum.

Laptop için normal değerler. MSI Afterburner ile oyun içerisindeki işlemci ve ekran kartı kullanımlarını gözlemleyip resim paylaşma şansınız var mı?

Bu kısmı paylaşacağım değil mi?

1674337355726.png

Sıcaklıklar ne durumda oyunu oynarken?

Hemen giriyorum oyuna.

Son düzenleme:
Var ama Afterburner yok şu an bilgisayarda indireyim geliyorum.

Bu kısmı paylaşacağım değil mi?

Eki Görüntüle 1640662

Hemen giriyorum oyuna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki adımları izleyerek, işlemci ve ekran kartı için kullanım, sıcaklık gibi değerleri aktif edip oyun içerisinden gözlemlemeniz daha sağlıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videodaki adımları izleyerek, işlemci ve ekran kartı için kullanım, sıcaklık gibi değerleri aktif edip oyun içerisinden gözlemlemeniz daha sağlıklı olur.

Tamam sizi de yordum ama biraz daha bekleyebilirseniz yapıp geliyorum.

Hocam çok pardon az önce PC çok kastı zar zor SS aldım yeni yazıyorum buyur.

1674340036912.png

Son düzenleme:
Tamam sizi de yordum ama biraz daha bekleyebilirseniz yapıp geliyorum.

Hocam çok pardon az önce PC çok kastı zar zor SS aldım yeni yazıyorum buyur.

Eki Görüntüle 1640697
İşlemci değerlerini aktif etmemişsiniz ama sizin sorununuz yüksek ihtimal işlemci kaynaklı. Normalde çok rahat oynamanız gerekiyor bu oyunu.

İşlemci değerlerini aktif etmemişsiniz ama sizin sorununuz yüksek ihtimal işlemci kaynaklı. Normalde çok rahat oynamanız gerekiyor bu oyunu.

Hocam yazmaya da utanıyorum ama siz yazmayınca uyudu herhalde deyip ben de uyudum çok özür dilerim. Attığınız videodaki ayarları yaptım işlemciyi nasıl açacağım?

Arkadaşın sorununu anlamadım fakat ben bu oyunu CS 1.6 kasan 64MB HD Graphics 1.nesil ile oynadıysam bu arkadaş Ultra ayarlarda bile rahatlıkla oynayabilir.
(Oyun 2008 oyunu ve optimizasyon anlamında iyi bir oyun)

Arkadaşın sorununu anlamadım fakat ben bu oyunu CS 1.6 kasan 64MB HD Graphics 1.nesil ile oynadıysam bu arkadaş Ultra ayarlarda bile rahatlıkla oynayabilir.
(Oyun 2008 oyunu ve optimizasyon anlamında iyi bir oyun)

1674373910347.png

Grafikler en düşükte çözünürlük 1280x768 ve hala oyun böyle bir 60 FPS 70 FPS oluyor aniden bu FPS'lere düşüyor. @Metin Eren Türkmen

Mavi olanlar işlemci değerleriydi sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1640837

Grafikler en düşükte çözünürlük 1280x768 ve hala oyun böyle bir 60 FPS 70 FPS oluyor aniden bu FPS'lere düşüyor. @Metin Eren Türkmen
Önceki mesajımda da dediğim gibi sizin sorununuz işlemcinin kendini sınırlamasından kaynaklı, yoksa çok rahat oynayabileceğiniz bir oyun.
Şöyle bir konu mevcut, yapabiliyorsanız buradaki rehberi deneyebilirsiniz işlemciniz desteklerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı