My Kaspersky bağlı cihazlar nasıl işliyor?

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Kaspersky Free'yi indirdim, benden e-posta istedi, isteyince de rastgele yazdım çünkü daha önce deneme sürümü indirdiğimde de öyle yapıyordum. Devamında şifre isteyince anladım ve gerçek e-postam ile kaydolup giriş yaptım. Ancak My Kaspersky websitesine gelince bilgisayarımın hesabıma bağlı olduğunu gördüm. Önceki rastgele yazdığım e-postalarda da bilgisayarım bağlı mı yoksa sadece gerçek hesabıma mı bağlı? Bu iş nasıl oluyor?

Rastgele oluşturmuş olduğunuz e-posta adreslerini nereden oluşturdunuz? Temp Mail adresinden mi?
Yok kaspersky eposta yazın diyor ya direk [email protected] olarak. Ben bunu total securityde deneme sürümü için yapıyordum free yükleyince anladım olayı. O random hesaplarda bilgisayarım kalmış olabilir mi?

O hâlde [email protected] olarak belirlediğiniz Gmail hesabını, My Kaspersky hesabınızda devre dışı bırakın. Yani ayrı olarak My Kaspersky hesabınıza [email protected] olarak giriş yapın ve cihazlarınızla ilgili bağlantısını sonlandırın.
Ama ben onları rastgele yazdın nasıl hatırlayabilirim? Size yazdığım eposta geçerli bile olmayabilir o da rastgele şuan yazdığım bir şey.

Tarayıcınızdaki parola kısmını kontrol edebilirsiniz. Bahsettiğiniz hesapları Google üzerinde oluşturmadınız mı?
Ben öyle gmailler açmadım hiç gmail bile açmadım. Kaspersky uygulamasında eposta girin dediği zaman rastgele girdim ve şifre falan istemedi. Ama şuan gerçek epostamı kullanıyorum şifre ile.

O hâlde şu anda kullandığınız My Kaspersky hesabı, bilgisayarınıza erişebiliyor. Diğer e-posta adresleri ile My Kaspersky hesabınızı açmadığınız için diğer hesaplar, şu anda kullandığınız hesaba ve işletim sistemine erişemiyor.

Sadece oturumunu açtığınız My Kaspersky hesabı, cihazınıza erişebilir. Diğer hesaplar pasif olarak kalacaktır. Sıkıntı etmenize gerek kalmıyor.

O hâlde şu anda kullandığınız My Kaspersky hesabı, bilgisayarınıza erişebiliyor. Diğer e-posta adresleri ile My Kaspersky hesabınızı açmadığınız için diğer hesaplar, şu anda kullandığınız hesaba ve işletim sistemine erişemiyor.

Sadece oturumunu açtığınız My Kaspersky hesapları cihazınıza erişebilir. Diğer hesaplar pasif olarak kalacaktır. Sıkıntı etmenize gerek kalmıyor.
Tamam teşekkür ederim ayrıca bugün format attım pcme. Yani bir problem yok değil mi? Teşekkürler iyi geceler.

Diğer hesaplar, format atılmadan önceki bilgisayarınızın adına göre kayıtlıydı. Yani temiz kurulum (format) yapmanız sayesinde, artık bilgisayarınıza erişemeyeceklerdir. Çünkü bilgisayarınızın adı değişti. Şu anda oturumunu açtığınız My Kaspersky hesabı sisteminize erişebilir. Diğer hesaplar pasif bir biçimde kalacaktır. Bir problem olmayacaktır.

Geri
Yukarı