MyAnimeList hesaplarınızı puanlayalım

Başlıkta belirttiğim gibi MyAnimeList hesaplarınızı paylaşın 10 üzerinden puanlayalım.

İlk önce profile baktığımda göze hoş duruyor ve bayağı güzel rozetde var. Listede bir kaç tane daha güzel yapım olsaydı iyi olurdu. Listenin geneli iyi ama baxı güzel yapımlar aşağı puanlı🥲 ama ne diyelim zevk meselesi. Anime açısından daha zengin olsaydı puanım 9 olurdu ama şimdikik 8/10

Son zamanlarda izlediklerim hep günün stresini atmak için yaşamdan kesit animelerdi o yüzden profil kötü görünebilir.

Baktığımda bazı puanlar yüksek olsa da benim de izlediğim birçok güzel yapım vardı. Hemde galiba seinen seviyorsunuz çünkü yüksek puan verdiklerinizin geneli seinen. Jojo'yu da bitirseydiniz güzel olurdu🥲. Liste çok hoşuma gitdi az ama kaliteli güzel seriler izlemişsiniz. Puanım 9/10 (profilinizide görmek isterdim)

Son düzenleme:
Baktığımda bazı puanlar yüksek olsa da benim de izlediğim birçok güzel yapım vardı. Hemde galiba seinen seviyorsunuz çünkü yüksek puan verdiklerinizin geneli seinen. Jojo'yu da bitirseydiniz güzel olurdu🥲. Liste çok hoşuma gitdi az ama kaliteli güzel seriler izlemişsiniz. Puanım 9/10 (profilinizide görmek isterdim)
IRouLy's Profile - MyAnimeList.net
Profile ben hiç dokunmadım, hatta rozet gördüğümde bile bilerek almadım.

İlk önce profile baktığımda göze hoş duruyor ve bayağı güzel rozet de var. Listede bir kaç tane daha güzel yapım olsaydı iyi olurdu. Listenin geneli iyi ama bazı güzel yapımlar aşağı puanlı🥲 ama ne diyelim zevk meselesi. Anime açısından daha zengin olsaydı puanım 9 olurdu ama şimdilik 8/10
Yüksek ihtimal güzel yapım dediğiniz Steins;Gate serisi benim için ilk sezonu hariç vasat bir seriydi. Anime açısından ise PTW kısmındakileri zamanım oldukça izliyorum hepsini izlersem zengin bir anime havuzuna sahip olacağım sanırım.

Yüksek ihtimal güzel yapım dediğiniz steins; gate serisi benim için ilk sezonu hariç vasat bir seriydi. Anime açısından ise ptw kısmındakileri zamanım oldukça izliyorum hepsini izlersem zengin bir anime havuzuna sahip olacağım sanırım.

Hocam yine rozet alma rehberlerinizi beklerim. Keşke oshi no ko rozeti rehberini daha önce görseydim🥲

Yüksek ihtimal güzel yapım dediğiniz Steins;Gate serisi benim için ilk sezonu hariç vasat bir seriydi. Anime açısından ise PTW kısmındakileri zamanım oldukça izliyorum hepsini izlersem zengin bir anime havuzuna sahip olacağım sanırım.
Visual Novel'ine çok sağlam diyorlar, istersen onu okuyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı