N11 TeknoStok anakart iade

@NipponChemiConKYCap Normalde servis işi bu süreçte yok, yani kanunda böyle bir madde ben göremedim. Ürünün hasarlı olduğu için belki kontrol amaçlı gönderilebilir ama buradan herhangi bir şey çıkaramazlar.

Pinler eksik gördüğüm kadarıyla. Bu direkt ayıplı ürün, hangi müşteri pinleri yerinden sökebilir ki? Yamuk olsa neyse de...

İşi yokuşa sürmekte de onların üstüne yok. Yani bu konuda, yeni alınmış ürünün ayıplı mal kategorisine girdiği için teknik servis kontrolü gerekmemesi lazım. Bunlar direkt öyle değerlendirmişler.

Bu konuda @BilgisayarKurdu daha net bilgi verebilir.

Peki sizce konuşayım mı tekrar? Servis işi bu süreçte yok diye...

@NipponChemiConKYCap 14 gün süresi var para iadesi için. 14 günü geçtikten sonra THH'ye başvurun. Sürecin doğru ilerlemediğini, paranın değer kaybettiğini dahi söyleyin. Yani ben olsam söylerdim.

Birkaç kez THH başvurum olmuştu ama ayıplı ürün iadesinde hiç servise gönderme gibi bir durum yaşamamıştım.

Bildiğim kadarıyla zaten koşulsuz iade hakkı var 14 gün içerisinde. Yani korkmanıza gerek yok, @NESTER34 hocamın söylediği gibi söke söke alırsınız. Ben elimden geldiğince N11, Hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yapmamaya çalışıyorum, hep bir sıkıntı çıkartıyorlar. Amazon adamdır.
Hepsiburada sitesinde kendi satıcısı olduğu durumda sıkıntı olmuyor. Pek çok satıcı barındırdığı içij hepsi aynı kalitede olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı