N11'den aldığım kulaklığı teslim alamadım

merta0567

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle olayı en baştan anlatayım. N11 üzerinden bir kulaklık sipariş ettim fakat sipariş ettiğim dönem şehre gitme imkanım olmadığını bilmiyordum. Genelde her 2 haftada bir giderdik fakat ailem bir süredir şehre uğramıyor, ben de tanıdığım bir kişiye kulaklığı Aras Kargo'dan almasını istedim. Yaklaşık 2 yıldır N11 ve Aras Kargo üzerinden alışveriş yapıyorum ve kargolar en az 7 gün şubede bekliyordu fakat bu kargo sadece 3 gün bekledi ben bu durumu kargo geri gittiğinde fark ettim ve N11 ile iletişime geçtim ardından unlarda satıcı firma ile iletişime geçti bir süre sonra satıcı firma beni arayıp durumu öğrenmek istedi ben de en baştan anlattım. Bana biraz hakaret ettikten sonra ürünün ellerine geçtiğinde iade alacaklarını söyledi bu olalı yaklaşık bir hafta geçti (ürünü şubeye gelmesi 2 gün sürdü) ben 2, 3 gün önce herhalde benim iade talebi oluşturmak gerekiyor diye iade talebi oluşturdum ve takip numarası için bana verdikleri takip numarasını girdim baktığımda ürün alınmıştı.

Teslimat Bilgileri.jpg

Ben birkaç saat içinde onay verirler diye beklerken beni aradılar ve ürünün ellerine geçtiğinde iade alacaklarını söylediler ben herhalde bir hata olmuştur diye pek ilgilenmedim bugün ürünün ellerine geçmediği bahanesi ile iadeyi tekrar kabul etmediler. Durumu N11 ile görüştüm ürünün ellerine geçtiğini söylediler ve benim yerime tekrar iade talebi oluşturdular ama hala cevap yok ne yapmam gerekiyor? Bu ayın 9'unda şiparis verdim.

İade talebi detayları.jpg

İade talebi.jpg
Bu arada otomatik onay oldu.

Geri
Yukarı