N11'den hazır bilgisayar alma

Efsunger

Decapat
Bir yakınım bana bilgisayar alacak. N11'den üç tane link attı. Biraz araştırınca içi boş bilgisayarlardan olduğunu öğrendim. Atıyorum Turbox H55 anakart DDR3 4 GB RAM zaten ekran kartı da ekran kartı değil.

Ben şimdi adama olmaz benim istediğimi al da diyemiyorum. Sizce aldırıp ekran kartını vs. kendim mi alsam? Bana bu fiyat ölçeğinde n11'den masaüstü PC linki atabilir misiniz. Sonradan kendim ekran kartını alabileceğim.

Bilgisayar toplanan siteler var oradan toplayıp oradan satın aldırt hocam. N11'den de belliki kart ile alışveriş yapacak. Dersin burası daha iyi ve daha ucuz ve daha kaliteli bilgisayar satıyor ve oradan alırsın yani sinerji gibi yerler.

O dediğim sitelerde bir hesap açarsın ve buradaki arkadaşların önerdiği bilgisayarı toplayıp sepete ekle dersin, adresini yazarsın ve sana alacak kişiye mail ve şifreni verirsin dersin ben sepete ekledim sen oradan bilgileri girip alırsın.

Bilgisayar toplanan siteler var oradan toplayıp oradan satın aldırt hocam. N11'den de belliki kart ile alışveriş yapacak. Dersin burası daha iyi ve daha ucuz ve daha kaliteli bilgisayar satıyor ve oradan alırsın yani sinerji gibi yerler.

O dediğim sitelerde bir hesap açarsın ve buradaki arkadaşların önerdiği bilgisayarı toplayıp sepete ekle dersin, adresini yazarsın ve sana alacak kişiye mail ve şifreni verirsin dersin ben sepete ekledim sen oradan bilgileri girip alırsın.

Hocam bir site buldum da biyotik ile biten. Buradan mı yapayım yoksa sizin önerebileceğiz site var mı?

Bulduğunuz site Teknobiyotik, Sinerji'ye de bakın daha uyguna gelebiliyor. İtopya ve İnventus'ta ara sıra ucuz parçalar bulunabiliyor.

Arkadaşın dediği sitelerin hepsine bak. Hangisi en ucuza ve güzele denk geliyorsa onu al hocam. Hatta bilgin yoksa burada konu aç arkadaşlar sana yardımcı olur en iyi şekilde. @Efsunger

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı