N11'den Office 2016 satın almak

gurkanyal

Kilopat
Acaba güvenlir mi? Windows 10 Home Single Language English sürüm kullanıyorum, sıkıntı çıkar mı?

N11

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortak bir şifre veriyorlar, kendi mail adresiniz ve şifrenizle giremiyorsunuz. O gelen kullanıcı bilgileri ile giriş yapıyorsunuz. Aktivasyon key olsaydı ben de almayı düşünüyordum ama ortak hesap olunca soğudum. 5 PC diyorlar ama 50 belki de 500 kişiye veriyorlardır o şifreyi.

Acaba güvenlir mi? Windows 10 Home Single Language English sürüm kullanıyorum, sıkıntı çıkar mı?

N11
N11 Yeni olmasına rağmen sağlam bir site. Çok alışverişim oldu hiç mağdur olmadım.
Ürünü alacağınız mağazaya soru sordan aklınıza takılanları sorun hemen dönüş yaparlar.

Ben aldım kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim henüz. 5 cihazdan kasıt bence beş farklı kişiye verilmiş olması değil ama isterseniz yapabilirsiniz de. Ayrıca 1 TB Onedrive depolama da var.

Dreamspark keşke devam etse. Lise öğrencisiyim maalesef. :cry:

Yardımlarınız için teşekkürler. Windows gibi aktivasyon anahtarı olsaydı hemen alırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı