Nadir ve ucuz kaliteli araç önerisi

Merhaba, nadir araçlar hoşuma gidiyor. Aslında çok iyi bir araç olduğu halde talep az olduğu için fiyatı düşük olan ve sanayi sanayi gezdirmeyecek öneriniz var mı? Chrysler Crossfire ve Sebring hoşuma gitti. Ya da 1998 Boxter. Bütçem 800-900 bin TL civarı. Yakıt tüketimi önemli değil az km yapıyorum.
•Mazda RX-8
•Jaguar XF
•Chrysler 300C
•Mercedes CLS (C219)
•Porsche Boxster (926)

Mazda ile eski kasa Porsche cayanne, Macan, panamere falan. W210 da olabilir.
Ayrıyeten eski kasa Panemara ve Macan ? Panemara ilk üretim yılı 2009, Macan ilk üretim yılı 2014. 2M₺’den aşağı Panemara yok zaten 😀.

Son düzenleme:
Sanmıyorum hocam, ancak kullanıcısı değilim sonuçta :D Birazcık araştırdım ve kullanicilari gayet memnun olduklarını dile getirmişler. Bildiğiniz Porsche kalitesidir işte :)
Gerçekten fiyatına göre çok güzel duruyor listeme aldım teşekkürler 🙂

•Mazda RX-8
•Jaguar XF
•Chrysler 300C
•Mercedes CLS (C219)
•Porsche Boxster (926)
Tam aradığım tarzda araçlar teşekkürler

Benim de çok sevdiğim araçlar. İnşAllah istediğinize sahip olursunuz :D Hangisine karar verdiniz şuanlık ?
RX-8 çok iyi fakat wankel motor yapısından dolayı baya sıkıntılı o yüzden onu eledim şu an için XF, Crossfire ve Cayanne var aklımda hocam bayram sonrasına kadar iyice araştırıp sonrasında almayı düşünüyorum 😄

RX-8 çok iyi fakat wankel motor yapısından dolayı baya sıkıntılı o yüzden onu eledim şu an için XF, Crossfire ve Cayanne var aklımda hocam bayram sonrasına kadar iyice araştırıp sonrasında almayı düşünüyorum 😄
RX-8 bakımlarını iyi yaptırırsan çok güzel araç. Ama düzgün Mazda servisi bulman lazım. XF ve CLS benim çok hoşuma gidiyor. Porsche modelleri eski ama ayrı havaları var.

Son düzenleme:
RX-8 bakımlarını iyi yaptırırsan çok güzel araç. Ama düzgün Mazda servisi bulman lazım. XF ve CLS benim çok hoşuma gidiyor. Porsche modelleri eski ama ayrı havaları var.
RX-8 normalde favorim zaten hocam aralarında. Temiz bir tane denk getirebilirsem tadından yenmez de var mıdır bilemedim 😄 XF yi görünce de çok şaşırdım çok daha pahalı sanıyordum ben o araçları.

Yeni konular

Geri
Yukarı