Nadiren mide bulantısı

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  
Bu olay nadir olsa da beni rahatsız ediyor sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar. Ben genelde evde olan bir insanım çok fazla dışarıya çıkmam. Ama dışarıya çıkınca 5-10 dakika içinde yürürken çok hafif bir şekilde midemin bulandığını hissediyorum. Bu olay daha çok maske takınca oluyor. Daha sonra maskeyi çıkarıp derin derin nefes alınca rahatlıyorum. Evde iken olmuyor. Olunca da şöyle oluyor: Çok fazla güldüğüm zaman bazen değişik hissediyorum sanki midem bulanacakmış gibi. Bundan 2-3 ay önce doktora gitmiştim. Her gün midem bulanıyordu. Doktor kan testi yaptı ve her şeyin normal olduğunu söyledi. İdrar testi de yaptı ve idrarda enfeksiyon tespit etti. Verdiği ilacı kullandım ve daha sonra bulantılarım tekrarladı 2-3 hafta sonra. Bu sefer doktora gitmedim ve 1-2 hafta içinde geçti. Ama şimdi de nadiren de olsa bu sıkıntıyı yaşıyorum. Acaba psikolojik mi sizce?

Bence Genel Cerrahi'den randevu alın. Tam olarak ne olduğu ortaya çıkar.

Bobrek problemim var sık sık mide bulantisi yasiyorum. Seninkinin de bir alakasi olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bobrek problemim var sık sık mide bulantisi yasiyorum. Seninkinin de bir alakasi olabilir mi acaba?
Test yaptırdığımda doktor bir şeyin yok sadece idrarda enfeksiyon var dedi ilaç verdi içtim. Böbreklerin falan ağrıyor mu bende öyle belirtiler yok sadece nadiren midem bulanıyor o da çok az.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı