Nanokatalog Müşteri Hizmetleri Saçmalığı

Acaba bir yanlış anlaşılma mı oldu diycem ama imkansız. Benim kargomda gelsin bakalım 11 gibi gelir. Arayacağım, öğrenir size bilgi veririm.

SONUÇ;

*MSİ RX 580 alan arkadaşlara > Asus strix modeli.

*PowerColor RX 570 Red Devil alan arkadaşlara > Red Dragon Modeli geldi.

Herkese ürünü sağsağlim ulaştı. Sadece marka farkı oldu. Bu yüzdende Nanokatalog güvenilmezdir diyemeyiz. Bu durumunda ürünleri ucuz aldık, onlarda hem bizim işimizi görüp, hemde kendilerini fazla madur etmemek amacıyla onlara daha uygun fiyatlı geldiği için diye düşünüyorum. İşlerimiz görüldü. Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar.
Ve Nanokatalog hâlâ güvenilirdir.
Hepinize yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yazık gerçekten siz hala bu durumdan memnunsunuz. Sosyalde kesinlikle yasaklanmalı. İnsanlarımızın alım gücü düşük diye öyle muameleler yapılıyorki " Ucuz kardeşim istediğim gibi davranırım sana senin istediğini değil, ben ne istersem onu veririm" diyor ve siz hala hayırlı olsun diyorsunuz. Yazık.

Yazık gerçekten siz hala bu durumdan memnunsunuz. Sosyalde kesinlikle yasaklanmalı. İnsanlarımızın alım gücü düşük diye öyle muameleler yapılıyorki " Ucuz kardeşim istediğim gibi davranırım sana senin istediğini değil, ben ne istersem onu veririm" diyor ve siz hala hayırlı olsun diyorsunuz. Yazık.
Zaten fiyatlarda anormal bir yanlışlık vardı, öyle her zaman yapacakları bir hata değil bu herhalde.

Ne alakası var "dostum" yanlış fiyat koyduysa kendi hatası, bunun müşteriye yansıtılmaması gerek. Bunları nasıl bağdaştırıyorsunuz aklım almıyor. Ülkenin neden bu durumda olduğu belli, kimse başka bir yerde aramasın bu konuya baksın.

400 TL'ye RX 570 almış. Şikayet mi etsin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı