Nanokatalog Para İadesi Yapmıyor

Ben de her defasında oradan alışveriş yapmayın 200 TL fazla verip hepsiburada.com dan yapın diyorum. Ama bazı kişiler herhalde onların adamı hep kızıyorlar yermeye çalışıyorlar beni. Ama her defasında almayın uyarımı yapacagım her konu da.
Katılıyorum. Ben bu forumda araştırmıştım biraz Nanokatalog güvenilirmi diye baktığımda yurtdışından geliyor 1 haftaya elinize gelir falan yazmışlardı ama site öyle değil. Canlı destekdekiler bildiğin dalga geçiyor. Adamlar bana ilk başta bu hafta geliyor dedi sonra neymiş uçak gelmemiş neymiş listeye yeni eklendi , yok satış müdürüne ilettik oyalıyorlar sürekli.

Katılıyorum. Ben bu forumda araştırmıştım biraz Nanokatalog güvenilirmi diye baktığımda yurtdışından geliyor 1 haftaya elinize gelir falan yazmışlardı ama site öyle değil. Canlı destekdekiler bildiğin dalga geçiyor. Adamlar bana ilk başta bu hafta geliyor dedi sonra neymiş uçak gelmemiş neymiş listeye yeni eklendi , yok satış müdürüne ilettik oyalıyorlar sürekli.
Aynen o güvenilir diyenleri zaten rapor ediyorum oranın adamı diye.

İade alabildin mi hocam ne yaptın?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı