NanoKatalog Tedarik Sorunu

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
NanoKatalog umarım güvenlidir. Biraz araştırma yaptım (bu forum dahil) güvenilir olduğunu söylüyorlardı.

Bir anakart sipariş ettim ancak sipariş durumu; 'tedarik ediliyor' olarak gözüküyor. Bu ne demek? Zaten ellerinde yok mu? Yeni mi getirecekler? Ne kadar bekleyeceğim?

Biraz endişelendim açıkcası.

Ek olarak: Görüştüm firma ile. Ürünlerimin Avrupa'dan geleceğini ve 12-13 gün süre ile geleceğini söylediler. Ben satın alırken ön-sipariş falan yoktu. Hemen iptal ettim siparişimi, böyle bir şey olamaz. Uyarı bile koymamışlar. Umarım paramı sorunsuz geri alabilirim.

Malesef tavsiye etmiyorum. Beni üzdüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünleri yurt dışından getiriyorlar, ithalatçı garantili oluyor. Tedarik 2-4 hafta arası sürebiliyor.
Güvenilir bir firma fakat bu eksi yönleri var.

@Asım Demir yaklaşık 2 saat önce açtığım konunun onaylanmasını bekliyorum. 2 Saattir konuyu açtığım andan beri aktifsiniz. 10 larca mesaj attınız konulara ama bu süreç içerisinde konunun onayını yapmadınız. Yani mesaj atmadan önce, öncelik konular açmak olmalı ki olması gereken bu zaten. Bana sakın konu ile alakasız mesaj yüzünden ceza falan vermeyin ben bu sitemimi yeni bir konu açarak iletmek istesem eminim ki o da saatler sonucunda açılacak. Özel mesaj sistemi de yok ondan dolayı bunu yapıyorum. Bir sosyal de ki konulara göz gezdirin, en son açılan başlık Ali Bey tarafından açılmış onun dışında konuları onaylamıyorsunuz tek benim konumu değil yani. Lütfen şu konuları onaylayın, 1 gün sonra 10 saat sonra yapınca ne anlamı kalıyor lütfen...

Avrupa depolarından getirdiklerini söylüyorlar. Ben bi' kaç ürün aldım. 2 hafta gibi sürelere sorunsuz geldiler.

Nanokatalog'dan sürekli alışveriş yapan ve teknik servisteki çalışanlarını tanıyan birisi olarak sitenin problemsiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Siparişe göre tedarik edilecek ürünlerin altında zaten kaç gün içerisinde tedarik edileceği yazıyor sanırım bu kısmı okumamışsınız. Ülkemizde resmi distribütörü bulunmayan ürünleri paralel ithalat yoluyla ülkemize getirip satışını yapan ve ürünlerinin arkasında sağlam duran nadir firmaların en başında gelir. Benim deneyimlerim bu şekilde.

Bazı ürünlerde Stoktan Teslimat bazı ürünlerde de Ön Sipariş yazar. Emin olmak için chat destek'e 5 dakika beklemeden sorup cevabını kolayca alabilirdiniz, örneğin ürün stokta var mı, sipariş versem elime ne kadar sürede geçer gibi. Ancak burada önce isyan edip konu açıp sonra da açıklığa kavuşunca iptal etmek biraz saçma bir karar olmuş.
Sonuçta ilk kez "Teslimat Süresi" veya "Tedarik Süreci" başlıklı açılan konu değil bu. Herkesin sorunu genelde birden alışveriş yapıp tedarik süreciyle ilgili oluyor. Ancak biraz araştırma yapsanız bu tarz konular hiç açılmayacak...
@Asım Demir yaklaşık 2 saat önce açtığım konunun onaylanmasını bekliyorum. 2 Saattir konuyu açtığım andan beri aktifsiniz. 10 larca mesaj attınız konulara ama bu süreç içerisinde konunun onayını yapmadınız. Yani mesaj atmadan önce, öncelik konular açmak olmalı ki olması gereken bu zaten. Bana sakın konu ile alakasız mesaj yüzünden ceza falan vermeyin ben bu sitemimi yeni bir konu açarak iletmek istesem eminim ki o da saatler sonucunda açılacak. Özel mesaj sistemi de yok ondan dolayı bunu yapıyorum. Bir sosyal de ki konulara göz gezdirin, en son açılan başlık Ali Bey tarafından açılmış onun dışında konuları onaylamıyorsunuz tek benim konumu değil yani. Lütfen şu konuları onaylayın, 1 gün sonra 10 saat sonra yapınca ne anlamı kalıyor lütfen...
Ciddi isyan :vaybe:

Nanokatalog'dan sürekli alışveriş yapan ve teknik servisteki çalışanlarını tanıyan birisi olarak sitenin problemsiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Siparişe göre tedarik edilecek ürünlerin altında zaten kaç gün içerisinde tedarik edileceği yazıyor sanırım bu kısmı okumamışsınız. Ülkemizde resmi distribütörü bulunmayan ürünleri paralel ithalat yoluyla ülkemize getirip satışını yapan ve ürünlerinin arkasında sağlam duran nadir firmaların en başında gelir. Benim deneyimlerim bu şekilde.
Kardeşim Şikayetler Halen Devam Ediyor 5-7 Gün Yazıyorlar 1 Ayın Sonunda Gönderiyorlar Bu İşte Bir Anormalik Var ... 10 Kişi Alışveriş Yapıyor 3 Kişi Memnun Kalıyor (Sipariş Süresi Yüzünden.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı