Nanokatalog Tedarik Süreci

actanonverba

Megapat
Nanokataloga güvenip 5-7 iş günü tedarik sürecine aldanıp, canlı destenten 15Günde teslim alırsınız efendim söylemlerine kanıp alışveriş yapmayın.

Bayram tatili geliyor, sipariş ettiğim sıvı metal haftalardır kargoya verilecek, ilk hafta sormadım bildiğim üzere yurtdışından getirtip satıyorlar fiyatlar bu yüzden uygun ancak bu müşteriyi. 'Lak' yerine koymaktır, 2 hafta önce haftaya dediler, geçen hafta haftaya dediler, pazartesi yarın gelecek efendim dediler ve şu an cevap bile vermiyorlar haala kuyruktayım.

1565263291678.png

Şimdi yanıt atıldı, bu da ayrı bir yalan, yarın kargolansa da bana 10Gün sonra gelecek ne anlamı varki bayram tatili geliyor zaten ürünü yine 33 günde teslim almış olacağım.

1565263360121.png

Komik şekilde şimdi de bunu söylüyor. Siz siz olun nanokatalog ile alışveriş yapmayın.

1565263468850.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz bunu bu marka için söylüyoruz zaten. 1 ay içinde de gelebilir, daha da uzun sürebilir, yazılanlara çok aldırış etmeyin diye. Demek ki yeterli araştırmayı yapmamışsınız.

Son düzenleme:
Nanokataloga güvenip 5-7 iş günü tedarik sürecine aldanıp, canlı destenten 15Günde teslim alırsınız efendim söylemlerine kanıp alışveriş yapmayın.

Bayram tatili geliyor, sipariş ettiğim sıvı metal haftalardır kargoya verilecek, ilk hafta sormadım bildiğim üzere yurtdışından getirtip satıyorlar fiyatlar bu yüzden uygun ancak bu müşteriyi. 'Lak' yerine koymaktır, 2 hafta önce haftaya dediler, geçen hafta haftaya dediler, pazartesi yarın gelecek efendim dediler ve şu an cevap bile vermiyorlar haala kuyruktayım.

Eki Görüntüle 425455

Şimdi yanıt atıldı, bu da ayrı bir yalan, yarın kargolansa da bana 10Gün sonra gelecek ne anlamı varki bayram tatili geliyor zaten ürünü yine 33 günde teslim almış olacağım.

Eki Görüntüle 425456

Komik şekilde şimdi de bunu söylüyor. Siz siz olun nanokatalog ile alışveriş yapmayın.

Eki Görüntüle 425457
Hiç bulaşılmaması gereken bir firma. Oraya 15 gün yerine ortalama 1 ay yazsalar gene sıkıntı olmicak. Ama bunların tek yaptığı yalan söylemek. Şunlara para kaptırmayın gözünüzü seviyim.

Adminler 'ego' banı attıkları için cevap yazamadım. Ben zaten kesinlikle geç alacağımı 2 hafta sürebileceğini düşünmüştüm ve sipariş vermeden zaten canlı desteğe birkaç gün boyunca sordum. Sorun zaten ucuz olsun diye ordan almam değil, thermal grizly sıvı metal sadece orada vardı, aliexpresten söyleyip 2-3 ay bekleyeceğime vergisiydi bilmem neydi bunlardan alayım dedim ancak sözlerinin söylemlerinin tamamen yalandan ibaret olduğu da anlamış oldum. Ben zaten 15 gün beklemeye razıydım ancak bunlar yalan söylüyorlar yalan iş yapılmaz, oraya yaz siparişinizden 1 ay sonra evinize gelir de tamam diyeyim, gider bilgisayarcılar çarşısından forumdan letgodan 2.el bakar tedarik ederdim şimdi buna para verdik diye başka da almıyoruz öyle '' '' gibi bekliyoruz Bir de utanmadan bayramdan sonra kargoya verilir diyor yüzsüzler ya, umarım batarlar ve hiç kimse hiçbir şey almaz oradan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı