Nanokatalog Ürün Tedarik Süreci

lighthouselounge

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Pilot
Arkadaşlar 11 Martta SSD ve RAM siparişi verdim. Hâlâ tedarik sürecinde gözüküyor, neredeyse bir buçuk ay olacak. Sizin de başınıza geldi mi daha önce? Nanokatalog'tan ürün aldığınızda en geç kaç günde geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
NanoKatalog'un ürünleri yurt dışından gelme, yani ithalatçı garantili. Ürünler kalmadığı zaman yurt dışından tedarik ediyorlar. Bu da kargolama sürecini uzatıyor.
Yurtdışından geldiğini biliyorum fakat bir buçuk ay sizce de uzun değil mi? Geçen hafta Ingiltereden ayakkabı siparişi verdim 6 günde ulaştı.

Güvenilirlik açısından sıkıntısı yok. Fakat aşırı uzun kargo suresi bu kadar da olmaz ki.

Konuyu biraz araştırdım.Diğer arkadaşlarımız sitenin güvenilirliğini doğrulamışlar,fakat ürün almadan önce stok durumunu tehit etmen gerek,aksi taktirde çok uzun sürebiliyormuş.
Uzun olsun fakat 15 gün olur 20 gün olur, fakat bir buçuk ay çok aşırı fazla. Amazondan alsaydım şimdiye gelmişti aynı fiyata.

Sende iyi sabır varmış. Ben 23. günde pes ettim. Başka yerden sipariş ettim 3 günde geldi. Uçak simgesi varsa anla ki işin zor. O sitenin bilgisayarımdaki bütün verilerini sildim karşıma çıkmasın diye. Güvenilir olsa kaç yazar mağdur ettikten sonra. Tek sıkıntı yaşadığım sitedir. Şahsen tavsiye etmiyorum.

Sende iyi sabır varmış. Ben 23. günde pes ettim. Başka yerden sipariş ettim 3 günde geldi. Uçak simgesi varsa anla ki işin zor. O sitenin bilgisayarımdaki bütün verilerini sildim karşıma çıkmasın diye. Güvenilir olsa kaç yazar mağdur ettikten sonra. Tek sıkıntı yaşadığım sitedir. Şahsen tavsiye etmiyorum.
Müşteri hizmetleri de yanıltıcı bilgi veriyor. Ne zaman arasam iki gün sonra yurtdışından yola çıkacak diyorlar.

Bazen ürünlerin teslim edilmesi çok uzun sürebiliyor. Aynı siparişimde farklı 2 günde gönderilen paketlerim vardı. İlk gönderilen 43 günde gelirken, ondan sonra gönderilen 7 iş gününde elime ulaştı. Gümrük memurlarının rastgele konteyner açması sebebiyle teslimat gecikebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı