Nanokatalog tedarik süreci sorunu

Amazondan alsan aynı hesap aslında. 1 kulaklık 1 ay da geldi. Ama geldi.
Beklemeye karar verdim. Bana öyle bir gelmez dedi ki hiçbir zaman gelmeyecek gibi düşündüm. Zaten 13 gün oldu. 17 gün daha bekleyebilirim. Benim için problem değil ama tedariğe 5-7 yazıp buna uymamaları yanlış. 20-30 gün de hak verelim.

O model bayadır yok o sitede. Ne zaman baksam EVGA'nın çoğu modelini göremedim. Ben 27 gün beklemiştim ekran kartı için, en sonunda başka model ile değiştirdim. Yoksa geleceği yoktu. :)

ben razer leviathan 5.1 sipariş ettim. Stok sayısı 1 di . Sabaha karşı 4 te siparişi verdim. Fakat sabah kalktığımda tedarik sürecinde denildi. 5-7 gün olması benım ıcın problem değil. Canlı destek serdar beyle konustum durumu izah etti fakat onada söyledim 20-30 gün benlik bir süre değil . Stok 1 olan ürünü sipariş edip 20-30 gün beklemek tabikide istemiyorum. Kendisi 2 gun once konustuğumda tedarikle ilgili şuanlık herhangi bi problem olmadığını söyledi bekleme sürecindeyim gelişmelerden haberdar edeceğim.

ben razer leviathan 5.1 sipariş ettim. Stok sayısı 1 di . Sabaha karşı 4 te siparişi verdim. Fakat sabah kalktığımda tedarik sürecinde denildi. 5-7 gün olması benım ıcın problem değil. Canlı destek serdar beyle konustum durumu izah etti fakat onada söyledim 20-30 gün benlik bir süre değil . Stok 1 olan ürünü sipariş edip 20-30 gün beklemek tabikide istemiyorum. Kendisi 2 gun once konustuğumda tedarikle ilgili şuanlık herhangi bi problem olmadığını söyledi bekleme sürecindeyim gelişmelerden haberdar edeceğim.
18.gündeyim. Sipariş etmez olaydım araştırmadım böyle oldu. Sözünde durmayan bir firma. 5-7 yazmayacaksın o zaman oraya. Dolu şikayet var zaten. Artık telefona çıkanlar sizi hatırladım diyor. Utanmadan gelmez diyor başka ürün verelim diyor. En son konuştuğumda bayağa bağırdım herife. 1 ay olsun yine arayıp bağıracağım stresimi atarım en azından. Normalde beklemem bu rezilleri ama bir tane daha masaüstüm olduğundan bekliyorum.

Açıkçası bende bekleme taraftarı değilim fakat internette Leviathan satan biyer bulamadım aral da bile yok. Benimde hoşuma gitti beklemedeyim . Ama olmazsa tabikide iptal edeceğim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok var yazıyordu . ben aldığımda fakat aynı durumdayım =)

Bende ThermalGrizzly Kyronut termal macun sipariş etmiştim. Stokta var yazıyordu ancak sipariş verdikten sonra tedarik sürecinde yazdı. 20 gün onu bekledim, elime ulaşması 24 gün sürdü. Yani gönderiyorlar ancak beklemeniz gerekiyor eğer ellerinde yoksa.

Dolayısıyla bir ürün sipariş edecekseniz önce telefon açın sorun ellerinde var mı diye. Yoksa ona göre karar verin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı