Nanokatalog'ta Masterbox Lite 5 Satışta

Bu kasa gerçekten çok hoşuma gitti, fiyatı Corsair Carbide Spec 01'e çok yakın olduğundan ileride toplanacak bilgisayarlarda kullanacağımdan emin olabilirsiniz. Arka fan ile geliyor. Önde fan yok.

2.jpg

Başlıksız-1.png

Link. Fiyatı 230TL.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 191
  • 3.jpg
    3.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de dün fark ettim gerçekten çok şık gözüküyor PSU kabini olması da çok hoşuma gitti. Fiyat olarak da üzeceğini zannetmiyorum.

Sanırsam sadece egzoz fan ile geliyor. Doğru mu?
Evet, tek eksi yanı üst kısımda herhangi bir fan takma yeri yok. Sabit yapmışlar. Açma tuşunun, klavyelerinde kullanılan "Mem-chanical" olduğunu bir videoda duydum.

Ön kısımda hem üst hem de alttan hava çekme girişlerinin yeterli olacağına inanıyorum. Benim kasa Xpredator red devil, hayvani bir kasa. Test yaptım, fanlı ve fansız olarak, bende hiçbir şey fark etmedi. Şu an 1 tane bile fan yok kasada, işlemci 60, ekran kartı 65 dereceyi geçmiyor. Kasada bulunan tek fan Seidon 120V'ye takılı olan fandır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı